איך לבחור פרוביוטיקה טובה

פרוביוטיקה היא מיקרואורגניזמים חיים ופעיל בדומה לאלה הקיימים בצומח המעי האנושי. פרוביוטיקה יכולה לסייע בטיפול ובסימפטומים של מצבים בריאותיים מסוימים, כגון שלשולים, תסמונת המעי הרגיז והפחתת סרטן שלפוחית ​​השתן, על פי המרכז הארצי לרפואה משלימה ואלטרנטיבית. למרות פרוביוטיקה נראה מועיל, הם עדיין דורשים מחקר נוסף. לכן, עליך תמיד להתייעץ עם הרופא לפני בחירת או לקיחת פרוביוטיקה.

בחר מזון פרוביוטי או תוספת המכילה את המתח Lactobacillus rhamnosus GG. מחקר שנערך ביולי 2008 שפורסם ב “Journal of Clinical Gastroenterology” מצא כי LGG עשויה לסייע בהפחתת הסימפטומים הקשורים באקזמה אטופית ואלרגיות חלב לפעוטות ולתינוקות. למרות כל לקטובצילי להקל על העיכול, זן ספציפי זה מספק יתרונות נוספים.

מצא פרוביוטיקה עם thermophilus Streptococcus כפי שהוא עשוי להקל על הפרעות הנובעות אי סבילות ללקטוז ושלשולים, על פי אוניברסיטת מיזורי של מדע וטכנולוגיה. למרות streoptococci מסוימים פתוגניים, זה זן מסוים עשוי לקדם את הקביעות ואת העיכול.

השתמש bifidobacteria ספקים פרוביוטיים לבד או בד בבד עם חיידקים ידידותיים אחרים. בדרך כלל, bifidobacterium נוכחים יוגורטים המיינסטרים ומשקאות יוגורט. מיקרואורגניזמים אלה מופיעים באופן טבעי בדרכי העיכול ועשויים להיות יעילים במניעת דלקות בטן מעיים, שלשולים בתינוקות ובנוסעים, קוליטיס כיבית ובהפחתת תופעות הלוואי של גורמי פתוגנים הגורמים לכיב. אתה צריך להשתמש במיוחד פרוביוטיקה בעקבות קורס אנטיביוטיקה.

בחר תוספי פרוביוטיקה המכילים Saccharomyces boulardii. סוכרת עשויה להיות שימושית במיוחד במניעת שלשולים הקשורים לאנטיביוטיקה, שלשולים לתינוקות, שלשולים ושל מניעת מחלת מעיים הנגרמת על ידי Clostridium difficile, על פי MedlinePlus. פטריות זה קיים באופן טבעי ליצי פירות המנגוסטין.

לצרוך חלופות חלב אם אתה מעדיף להימנע חלב מבוסס תסיסים מבוססים. רכישת יוגורט סויה פרוביוטית וחלב כמקורות עבור bifidobacterium, סטרפטוקוקוס thermophilus ו לקטובצילי.