איך לבשל סטייק culotte

סטייק culotte הוא סטייק קטן לחתוך מהחלק התחתון של סינטה. למרות שאתה יכול לרכוש את זה סטייק בשעה מצויד היטב חנויות מכולת חנויות הקצב ברחבי הארץ, סטייק culotte משמש לעתים קרובות יותר בחוף המערבי של ארצות הברית. יתרון אחד סטייק culotte היא כי הוא חתך קטן, מ 4 עד 6 אונקיות, אשר קרוב יותר של 3 גרם גרם המשרתים המומלצים על ידי משרד החקלאות של ארה”ב יותר סטייקים גדולים יותר. Culottes הם לעתים קרובות sauteed בגלל גודל קטן שלהם, אבל הם יכולים גם להיות בגריל או מבושל.

ללא שם: Sauteed

מחממים 2 כפות שמן זית במחבת על אש גבוהה.

גריל

עונה 4 סטייקים culotte לטעום עם מלח ופלפל. סטייקים Culotte מוגשות בדרך כלל ללא תוספת תבלין, אבל אתה יכול לשפשף אותם עם 4 כפות של תבלין המועדף עליך. סטייקים Culotte יש טעם עשיר בשרני זה הולך טוב עם שום תיבול או תיבול מבוסס יין.

שבור

מטגנים סטייקים culotte במשך 1 דקות על כל צד כדי לצרוב את הצדדים. הפחיתו את החום למדיום והמשיכו לבשל את הסטייקים במשך 3 עד 4 דקות יותר מכל צד.

קח את סטייקים culotte מתוך המחבת והכניס מדחום קריאה מיידית לתוך מרכז סטייק. הסטייקים מוכנים כאשר הם רושמים 130 F עבור נדיר, 135 F עבור בינוני נדיר, 140 F עבור בינוני, 150 F עבור בינוני או טוב 155 עבור סטייק מבושל היטב.

אפשר סטייקים לנוח במשך 5 דקות לפני שאתה משרת אותם. זה ייתן את הסטייקים מספיק זמן להתקרר מעט, אשר ימנע את המיצים חמים מן נשפך החוצה כאשר אתה חותך לתוך סטייקים.

מחממים את הגריל גבוה, או 450 F.

עונה 4 סטייקים culotte לטעום עם מלח ופלפל, או עם 4 כפות של תבלין על פי בחירתך.

גריל את הסטייקים במשך 4 דקות לכל צד. קח את הסטייקים מהגריל והכנס מדחום לקריאה מיידית למרכז סטייק אחד. כאשר הסטייקים מבושלים לטעמך, מניחים אותם על צלחת הגשה.

אפשר סטייקים לנוח במשך 5 דקות לפני שאתם משרתים אותם חם.

מחממים את הברוילר ל- 500 F.

עונה 4 סטייקים culotte לטעום עם מלח ופלפל, או עם 4 כפות של תבלין על פי בחירתך.

מוסיפים את המחבת עם 2 כפות שמן זית ומניחים את הסטייקים על המחבת. מרחפים את הסטייקים במשך 2 עד 3 דקות בכל צד.

מוציאים את הסטייקים מהתנור ומכניסים מדחום לקריאה מיידית למרכז סטייק אחד. כאשר הסטייקים מבושלים לטמפרטורה המועדפת עליך, מניחים אותם על צלחת הגשה.

אפשר סטייקים לנוח במשך 5 דקות לפני שאתם משרתים אותם חם.