איך לדחוף את הכאב בעת הריצה

ריצה גורמת לכאבים וכאבים הנעים בין קטין לחמור. הרבה מהכאב מגיע לדחוף את עצמך יותר ממה נוח לך, אשר לעתים קרובות התוצאות שרירים כואבים, אי נוחות משותפת, splints שוקה וכאבי צד. אי נוחות אלה בדרך כלל לגרום הרצים להאט או לחתוך את האימון קצר. למידה לדחוף דרך הכאב הרגיל הקשורים ריצה מאפשר לך לבנות כושר להגביר את יכולת הריצה שלך.

הכן את הגוף לפני הריצה כדי להפחית או למנוע כאב. לאכול ארוחה בריאה לפני שאתה מפעיל, לחות את הגוף שלך דלק הדלק שלך. האם תרגילי חימום כדי להכין את השרירים שלך להמשך התנועה.

הפעל עם שותף. בחר אדם שהוא רץ חזק יותר ממך ולכן היא יכולה לעודד אותך להמשיך כאשר אתה מרגיש אי נוחות. תן לבן זוגך לרוץ מעט לפניך כדי להניע אותך להמשיך לדחוף קדימה. שותף הריצה שלך יכול גם לעזור לך להסיח את דעתך, כך שאתה לא להתמקד בכאב כמו הרבה.

מפה את מסלול הריצה שלך על פי המרחק שאתה רוצה לכסות. זה נותן לך נקודת סיום מובהקת להתמקד כאשר אתה מתחיל להרגיש כאב. השתמש באותו מסלול, ולהיות מוכר ונוח עם זה. השלמת המסלול רק פעם אחת נותן לך את הביטחון לדעת שאתה יכול לדחוף את הכאב ולעשות את זה שוב.

דגש על הנשימה שלך. צייר עמוק נשימות לנשוף כדי להבטיח את הגוף מקבל מספיק חמצן. התמקדות על הנשימה שלך גם distracts לך מכאבים אחרים או כאבים אתה עלול להרגיש.

תחשוב על סרט מצחיק, אירוע הקרובה או מצב עבודה. התמקדות במשהו אחר מלבד הכאב והריצה מסייעת לך להמשיך גם כאשר אתה מרגיש לא נוח כי דעתך מוסחת.

הגדרת מטרות ריצה קטנה כמו שאתה מפעיל כדי לשמור על עצמך הולך. תגיד לעצמך אתה תרוץ אל הצומת הבא, ואז לשנות את זה לעיקול הבא על הכביש. זה עושה את לרוץ נראה יותר לניהול למרות שאתה מרגיש כאב.

דמיינו את עצמכם משלימים את הריצתכם, בין אם אתם מתאמנים או מתחרים במרוץ. דגש על התוצאה הסופית, כך שתוכל לדחוף את הכאב כדי להגיע לשם.

שמור על מנטרה לרוץ דרך הראש שלך שעוזר לך להתמודד עם הכאב. תגיד את המנטרה בקול רם אם אתה צריך את הדחיפה הנוספת לעבודה דרך אי הנוחות.

הפסק לרוץ מיד אם אתה מרגיש כאב פתאומי, חמור בגוף, אשר עשוי להצביע על פגיעה. דחף את עצמך דרך כאב של פגיעה עלולה לגרום נזק חמור יותר. קרח את האזור הכואב, ולפנות לרופא אם הכאב לא שוכך או מחמיר.