איך להיפטר עור הרגל השרוע

Sagging הרגל הרגל העליונה היא מצב שיכול להיווצר בשל מגוון של גורמים, אבל בדרך כלל זה נראה כמו אנשים בגיל. איבוד צפיפות העצם ומסת שריר יכול להוביל לעור להיות saggy או שומן מראה. על פי “משק בית טוב”, כפי שאתה גיל, העור מתחדש לאט יותר המבנה יכול אפילו להישבר. אתה יכול לקחת כמה צעדים כדי להיפטר מכוער sagging עור הרגל העליונה.

בצע תרגילי אימון אנאירוביים, שכן הרמת משקולות מספקת כוח ויציבות בשרירים, בעצמות ובמפרקים, על פי Bodybuilding.com. האתר מציע התמקדות השרירים גיד הברך כדי להפחית את העור שרוע רגל sagging כי השרירים האלה מוזנחים לעתים קרובות. תוכנית אימון כוח צריכה להתמקד בחזרות גבוהות ובמשקל נמוך לשרירי הטון ולהגברת הסיבולת. אימון מעגל משיג את זה עם חזרות גבוהות ונחות קצר בין סטים. כדי לבצע מעגלים, לעשות אחד חזרות גבוהה להגדיר לכל גוף חלק לנוח לזמן קצר בין קבוצות או לא לנוח בכלל. אתה צריך לעשות אימוני כוח על שלוש פעמים בשבוע.

רכבת עם תרגילי Aerobic גם, אשר יכול לכלול ריצה, ריצה, הליכה כוח, מכונות אירובי או רכיבה על אופניים. אתם תקבלו גם כמה עבודות לבניית כוח, אבל התעמלות אירובית עובדת על מערכת הלב וכלי הדם ושורפת שומן, אשר, בתורו, תסייע בטון השרירים ואת העור. המטרה היא לפחות 30 דקות של התעמלות אירובית לפחות שלוש פעמים בשבוע.

החל קרם לחות מתמשך על העור השרוע מדי לילה. ד”ר רנלה הירש מהחברה האמריקנית לניתוחים דרמטולוגיים מציעה קרם לחות פעיל המכיל ויטמין A, סרום ויטמין C וחומצות אלפא או בטא הידרוקסי. על פי “משק בית טוב”, משחות אלה משמשים בלילה הטוב ביותר לסייע לעור לחדש מהר יותר ולהיראה. עשרות לחות בשוק מכילות את החומרים המוצעים.