איך להיפטר שיער פנים ללא גילוח

גילוח היא אחת הדרכים המהירות והזולות ביותר להיפטר שיער הפנים, אבל זה לא הבחירה הטובה ביותר עבור כולם. לקיחת תער על הפנים שלך יכול לגרות עור עדין, וכאשר אתה להתגלח, אתה חופשי רק שיער במשך כמה ימים. שיטות אחרות להסרת שיער, כגון שעווה או קטיף, עשויות לעבוד טוב יותר עבורך. פתרונות אלה לשמור fuzz במפרץ למשך עד כמה שבועות. אפשרויות רפואיות, כולל אלקטרוליזה וטיפולי לייזר, להדוף שיער במשך שבועות או חודשים.

קרמים, מרוטים ופתרונות אחרים

מורחים קרם על שיער לא רצוי, מחכים כמה דקות, ואז מנגבים את השיער במגבת לחה. קרמים אלה להשתמש בכימיקלים כדי לפזר שיער לא רצוי, אשר בדרך כלל לא יגדל בחזרה במשך עד שבועיים. הכימיקלים עלולים לגרום לגירוי. בחרו בקרם המיועד לשיער פנים לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

השעווה שלך דאגות

להחזיק את העור מתוח ביד אחת, ולאחר מכן להשתמש זוג פינצטה זווית קצה כדי לתפוס שיער קרוב לשורש ככל האפשר. משוך את השיער החוצה עם תנועה אחת מהירה. זוהי שיטה זולה, אבל זה יכול להיות זמן רב. מכשירי אפילציה עולים יותר אך מסירים שערות מרובות בבת אחת. התוצאות יכולות להימשך בין שלושה לשמונה שבועות.

יש להסיר שיער עם טיפול לייזר. בהליך זה, רופא מפנה לייזר לתוך זקיקי השיער, עצירת הצמיחה. אפשרות זו פועלת בצורה הטובה ביותר על אנשים בהירים. תוצאות יכול להיות קבוע, אם כי ייתכן שיהיה צורך לעבור מעקב כל שישה חודשים עד שנה.

זאפ שיער עם אלקטרוליזה. עם טיפול זה, רופא משתמש בדיקה לשלוח זרם חשמלי לתוך זקיקי השיער. הנוכחי הורג את השורש לצמיתות מפסיק צמיחת השיער. טיפול זה הוא יקר, ואת התהליך יכול להימשך כמה שעות כדי להשלים.

לשטוף את הפנים עם ניקוי קל ומים חמים להיפטר שמן, לכלוך ושאר שאריות.

לשפשף את העור בעדינות עם מטלית לחה באמצעות תנועות מעגליות קטנות. עושה את זה exfoliates את הפנים שלך עושה שעווה קל יותר.

הפוך את הדבק שעווה הסוכר, אם תרצה, על ידי שילוב של 1 כוס סוכר, 1/4 כוס דבש מיץ חצי לימון בקערה בטוח חום. ממיסים את המרכיבים במיקרוגל לכמה דקות, תוך ערבוב מדי פעם כדי למנוע שריפה. תנו לתערובת להתקרר לטמפרטורת החדר לפני השימוש. זה תוצרת בית הדבק הוא עדין יותר מאשר סוגים אחרים של שעווה. אם אתה משתמש שעווה קנה חנות, בצע את הוראות היצרן כדי להכין את השעווה.

להרים כמות קטנה של הדבק sugaring – או חנות קנה שעווה, אם אתה מעדיף – עם מקל מלאכה, ולהפיץ שכבה דקה מעל השיער הלא רצוי שלך. לחץ על רצועת בד למטה היטב על השעווה.

לחץ על העור ליד הרצועה, והשתמש ביד השנייה כדי למשוך את רצועת הבד מהעור שלך בתנועה מהירה אחת כדי לחלץ את השיער הלא רצוי. אין למשוך כלפי מעלה, כמו זה יגביר את הסבירות של הסרת העור, במקום, למשוך את רצועת משם לכיוון בכיוון של צמיחת השיער.

לחץ על אזור שעווה טרי מיד כדי לעזור להקל על הכאב. לשטוף את הפנים כדי להסיר את כל הדבק תוספת סוכר. הסר כל חנות נוספת קנה שעווה עם כדור צמר גפן בשמן התינוק.