איך להכין סינטה בשר רך

בשר סינטה נקרא על שם האזור של הפרה שממנו הוא חתך. סינטה ממוקם בין הסיבוב, או האחורי של הפרה, ואת האזור הצלעות. סינטה היא ביתם של מספר חתכים פופולריים של צלי סטייקים, כולל רצועה, porterhouse ו- t סטייק עצם, ואת עצה תלת, סינטה העליון צנוניות פילה. מאחד החלקים הפחות מעובדים של הגוף של הפרה, הבשר הוא יותר סביר להיות מכרז ללא צורך זמני בישול ארוכים.

לחמם את הגריל שלך בינוני עד גבוה. סינטה היא כמובן רך, אז להימנע overcooking. במקום זאת, לצרוב את הבשר על חום גבוה. אם אתה משתמש בגז, להדליק את המבערים על גבוה ולאפשר הגריל להגיע 400 מעלות צלזיוס. עבור גריל פחם, אור וחום עד הגחלים הופכים אפר. ודא כי גריל גריל שלך מנוקים. השתמש במברשת הגריל כדי לגרד את כל מזון שרוף או פיח.

מתבלים סטייקים סינטה עם מלח ופלפל. כל סטייקים צריך להיות מלוחים ליברלית. מומחה הצלייה סטיבן רייכלן, בספרו “Planet Barbecue”, כותב כי המלח מספק מחסום מגן המונע מיצים טבעיים מלהיות אבודים. מלח נשרף ומקלות על סורגי הגריל, ומונע את סינטה עדין לחתוך טעימות מלוח מדי.

מבשלים את הסטייקים למדיום נדיר. בעוד סטייקים סינטה הם רגישים באופן טבעי, overcooking להם יגרום להם לעס ויבש. בשר סינטה בינוני-נדיר צריך לחתוך עם מעט מאמץ והוא doneness מומלץ לחתוך זה של בשר. אתה יכול להגיע בינוני נדיר על ידי בישול 11 דקות על גריל גז או 13 דקות על גריל פחם.

מוציאים את הסטייקים מהגריל ומניחים לעמוד. סטייק מיד את הגריל תהיה עקביות עור, על פי רייכלן. על ידי מתן שאר בשר בטמפרטורת החדר, זה מפסיק בישול ומאפשר את המיצים הטבעיים לאסוף ולהתיישב. התוצאה הסופית היא לא רק סטייק סינטה בגריל סינטה, אבל זה פורץ עם טעם.