איך להשיג גוף נשר

שיטת אימון קרוספיט, כמו הערות האתר הרשמי שלה, ידועה ללא גבולות. CrossFitters לא לדבוק כל מערכת אימון אחת, אבל לשלב את כולם כדי להבטיח לך להגדיל את הסיבולת שלך ואת הגמישות, כמו גם את הכוח ואת המהירות. נשים רבות שוקלות תוכנית האימון אינטנסיבי כגון CrossFit מודאגים כי הם יבנו יותר מדי שרירים. במציאות, זה לא סביר.

דע את גופך

פשוט עובד קשה לא יגרום לך בתפזורת כמו She-Hulk. נשים בדרך כלל חוסר כמות מספקת של טסטוסטרון לתפזורת למעלה. תוכנית CrossFit כוללת סוגים רבים של אימון כוח, כך שאתה יכול לנסות את כולם ללא חשש bulking למעלה. מגוון יותר את האימון שלך, כך תוכל לכוונן את התוצאות.

לאכול נכון

שכבת השומן שנשים נושאות בין שריריהן ועורן עוזרת לתת להן את הרכות שמבדילה אותן מגברים. אם אתה עובד קשה עם שיטת אימון קרוספיט ולא לוקחים מספיק קלוריות, אתה תאבד את כרית קטנה של שומן עלול בסופו של דבר נראה פחות נשי ממה שאתה רוצה. שמור על העור גמיש על ידי להישאר hydrated ואכילה דיאטה מאוזנת היטב של חלבון רזה, ירקות ופירות טריים, דגנים מלאים וחומצות שומן חיוניות. שיטת אימון קרוספיט היא מאתגרת, כך דלק הגוף שלך מספיק כדי לשמור על קשר עם זה עדיין לשמור על הצורה הנשית שלך.

עבודה הליבה שלך

אחד הדברים שמבדיל בין נשים לגברים הוא צורת שעון החול שבו המותניים מתעקלים בין הצלעות והירכיים. נשים נוטות לעלות במשקל סביב באמצע שלהם כפי שהם גיל. הגוף שלך מאחסן שומן בשני מקומות שונים על הבטן: מתחת לעור, אשר נקרא שומן תת עורי, ועמוק עם חלל הבטן שלך, אשר נקרא שומן הקרביים. הצטברות של שני סוגי שומן הוא הפיך. עבודה abdominals שלך obliques וחיזוק הליבה שלך יכול המשרד להדק את הבטן שלך, ואילו הפעילות האירובית שהם חלק האימון קרוספיט יכול לעזור לך לאבד הן שומן תת עורית וקרביים.

להיות חסר פחד

כל שריר רווח זה קורה עם שיטת אימון קרוספיט הוא הפיך. לינדה המילטון כבר אין את הנשק הלוחם היא showcased בשני הראשונים “שליחות קטלנית” סרטים כי היא כבר לא עובד כמו בעוצמה. אל תפחד לבדוק את הגבולות שלך. אם אתה מוצא את עצמך מחפש פחות נשי ממה שאתה רוצה, לעבוד עם משקולות קלים, להקטין את עוצמת האימונים שלך, וכן להגביר את מתיחות וסיבולת workouts.