איך להתכונן למשחק כדורגל

שחקני כדורגל בדרך כלל לוקחים מתכוננים למשחק די ברצינות. ברמה הבוגרת, המשחק נמשך 90 דקות, וזה זמן רב, הרבה זמן לנסות להתחרות אתלטי אם אתה במקומה מרכיב קריטי של הילוך או הזניחו את warmup שלך. ברגע שיש לך ארוז ארוז היטב יום המשחק, אם כי, הרגלי הכנה טובים במקום, תהליך ההכנה הופך להיות פשוט יחסית.

להלבין את ג ‘רזי הקבוצה או ליגה חולצת טריקו ומכנסיים קצרים, התאמת גרביים כדורגל, הלבשה תחתונה אתלטיקה לכל המאוחר בלילה לפני המשחק שלך – ובאופן אידיאלי, שבוע קודם לכן, מיד אחרי כל משחק. מניחים את הנעליים או הנעליים המקומיות בתיק הילוכים, כמו גם סנדלי כדורגל ושינוי חולצה לאחר המשחק, דמי הליגה או השופטים, לוח הזמנים בליגה, ויתור רפואי חתום במידת הצורך, ובר אנרגיה ובקבוקים. הימנע משאירים את המשימות האלה עד הרגע האחרון, מה שעלול להוביל להכנסת פאניקה מאוחר למשחק עם ג ‘רזי הלא נכון ביד או בכלל.

לארוז באיכות הגבוהה ביותר ואת זוג כיתה בפועל של השומרים השוק. הצמד הראשון מאפשר לך לקחת את השדה באופן חוקי, והשני משמש כגיבוי עבורך או לחברו לקבוצה פחות מוכן, אם אחד מכם לא יעמוד במקום השומרים שלך.

מלאי תיק הילוך שלך עבור ערכת עזרה ראשונה המכיל פריטים כולל אספירין, רצועות תחבושת, קלטת אתלטית, קרם הגנה, עטיפות אלסטית, מגבונים חיטוי ושקיות ניילון עבור קרח כתוש, ואת הדף את כל הציוד שאתה נמוך. כלול משאף אם יש לך אסתמה, וקרסול תומך או הברך הפלטה אם יש לך פציעות כרוניות. הוסף קוצץ ציפורן במקרה שתבחין לפני חצי שעה chafing בנעליים כדורגל צמוד שלך.

לאכול את הארוחה המלאה האחרונה שלך על שלוש שעות לפני המשחק חטיף קל כשעה לפני. התלבש בבית בהילוך המשחק שלך, פרט לשומרי השוקיים והמחברים, וכל תומך בקרסול או בברך. ללבוש נעלי רחוב למשחק. לאפשר זמן להגיע למקום באופן אידיאלי על 45 דקות מוקדם, המאפשר תוספת זמן עבור עיכובים תנועה פוטנציאליים. בדוק את הקלטת הטלפון בליגה עבור תנאי שדה בחוץ אם מזג האוויר הוא iffy להתקשר לזירות מקורה אם שלג וקרח על הכביש כדי לראות אם המשחק שלך עדיין מתוזמן.

שינוי לתוך מחברים וקרסול או הברך תומך כאשר אתה מגיע לשדה. קח את השדה כ 25 דקות לפני המשחק להתחמם עם cariocas, kickers התחת, הברכיים גבוה ריצה על פני השדה. להתרועע עם חברי הצוות שלך לעשות תלתלים המסטרינג בסיוע ורכיבים אחרים של חימום פיפ”א 11 + מורשה רשמית, שנועדו למנוע פציעות כדורגל.

טופס מעגל גדול על השדה בפועל בפועל עובר על הקרקע באוויר לאנשי הצוות שלך, אם אתה שחקן שדה. אם אתה שוער, לגייס אחד או שניים קדימה לירות grounders ו גבוה עד המותניים מעל הכדורים לך המטרה. קח את הזמן להתמקד נפשית על סדרי העדיפויות שלך ואת המטרות עבור המשחק, ולתרגל חיובי עצמית לדבר כדי להביא את הטוב ביותר למשחק קדימה.

צייר מערך אם אתה מאמן שחקן ולהציג אותו לשחקנים ממש לפני שריקה הפתיחה. הכן שניים או שלושה מצביעים על בסיס מפגשים קודמים עם היריב שלך, כגון עבודה בכדור על הכנפיים, נכנס ישירות להבקיע, או סימון קדימה מסוכן במיוחד.