איך לעשות כוח הלהקה תרגילים – –

להקות כוח הם חתיכות צדדי של ציוד כושר ללכת על ידי שמות אחרים כמו להקות תרגיל, להקות התנגדות צינורות גומי. הם באים עוצמות שונות, כי הם מקודדים בצבע עבור התייחסות קלה, ויש להם ידיות וקבצים הדלת ליצור וריאציות. תרגילים עם להקות כוח לדמות באמצעות משקולות חינם והם יכולים להיות בדיוק כמו יעיל, כאשר אתה בצע את הצעדים הנכונים.

עבוד את שרירי החזה. כדי לעשות לחיצות חזה, לשכב על הגב שלך עם הרגליים שטוח על הרצפה ואת הלהקה כוח מתחת לגב, ממש מתחת להבי הכתף שלך. תפוס את ידיות לדחוף אותם ישר באוויר עד שהם בערך 1 אינץ ‘בנפרד. תחתון אותם בחזרה וחזור. אתה יכול גם לעשות את זה בתנועה לסירוגין.

בצע לחיצות תקורה כדי לעבוד את הכתפיים. לעמוד על להקות עם הרגליים על רוחב הכתף זה מזה. תפוס את ידיות ומשוך אותם עד לנקודה שבה הידיים שלך בגובה הכתפיים, עם כפות הידיים שלך פונה קדימה. דחוף את הידיות ישר למעלה באוויר עד שהם בערך 1 אינץ ‘זה מזה, להוריד אותם בחזרה לנקודת ההתחלה וחזור.

משוך את הלהקות לכיוון הגוף שלך כדי לעבוד את השרירים הגב. לעמוד על הלהקה עם רגל אחת לתפוס את הידיות. להתכופף מעט ולתת את הידיים שלך ישר ישר לכיוון הרצפה. משוך את הידיות ישר בחזרה לכיוון המותניים שלך תוך שמירה על זרועותיך צמוד לצדדים. תחתון אותם בחזרה וחזור.

קוצצים את הלהקה בתנועה אלכסונית. צרף את הלהקה על דלת, בצד הציר, על 12 ס”מ מעל הקרקע. תפוס את ידיות עם שתי הידיים יחד ולעמוד עם הכתף הימנית שלך מול הדלת. התכופפו מעט לעבר הדלת, ואז עלו במהירות וקוצצו את הידיות בתנועה אלכסונית מעבר לכתף השמאלית. האם סדרה של חזרות בצד ימין שלך, ולאחר מכן לעבור שמאלה. כאשר אתה עושה את אלה, ליצור את הכוח מן הליבה שלך ולוודא לשמור את הידיים לחלוטין ישר.

עבודה על הרגליים עם squats. לעמוד על הלהקה עם הרגליים ברוחב הכתפיים בנפרד. החזק את הידיות בידיים בגובה הכתפיים, כשכפות הידיים פונות קדימה. כרע למטה עד הירכיים מקבילות לרצפה, ואז לעמוד בחזרה. כאשר אתה עושה squats, לא נותנים את הברכיים לעבור את הקרסוליים שלך לשמור על הגב ישר ככל האפשר.