איך לפתוח חשבון חיסכון לנכד

לידתו של ילד חדש היא חוויה נהדרת ואחריות גדולה. תינוקות מגיעים עם הוצאות רבות, ואת רוב הנטל הכספי נופל על ההורים. סבא וסבתא מסוגלים לספק בסיס לעתיד של הנכד שלהם על ידי פתיחת חשבון חיסכון עבורו. כאשר הנכד מזדקן, חשבון החיסכון יכול לשמש כדי ללמד אותו אחריות כספית.

בחר את הבנק או איגוד האשראי שבו אתה רוצה לפתוח את חשבון החיסכון. זה יכול להיות במוסד שבו אתה הבנק או שבו הבנק של ההורים של התינוק. התקשר כדי לראות איזה בנק מציע תמריצים לחשבונות לתינוקות. בנקים מסוימים מציעים שיעורי ריבית גבוהים יותר עבור חשבונות חיסכון עבור קטינים או בונוסים מיוחדים באבני דרך מסוימות, כגון סיום הלימודים.

פתח את חשבון החיסכון בשם התינוק. יהיה עליך מידע על הילד, כגון תאריך הלידה של הילד ומספר הביטוח הלאומי. אם לתינוק אין מספר ביטוח לאומי, אתה יכול להודיע ​​לבנק שהוא עדיין לא זמין, והבנק יאפשר לך לפתוח את חשבון החיסכון כל עוד ה- SSN של הבעלים המשותף זמין.

החלט מי יהיה הבעלים המשותף של החשבון. זה יכול להיות אם אתה ההורה של התינוק. בעל משותף חייב לחתום על החשבון ולהיות אחראי על העמלות, שכן תינוק לא יכול להיות אחראי.

הפקדת כסף לחשבון. החל את החשבון בזמן הנכד שלך הוא תינוק נותן לך הרבה זמן לחסוך סכום משמעותי עבור הנכד שלך על ילדותו. בחר תאריך כי אתה באופן קבוע לבצע הפקדות לחשבון החיסכון של התינוק ו עד שהוא יהיה בן 18, תהיה לו ביצה קן נחמד.