איך לצלות ברווז על גריל

ברווז צלוי הוא מאכל מלוח כי משפחות רבות מילואים לחגים כי זה זמן רב מבולגן להכין. ברווזים, בניגוד תרנגולי הודו, יש עתודות גדולות של שומן, וכתוצאה מכך, הם לא רק לטפטף – את התזה. זה מתרגם בלגן גדול עבור טבח ביתי לא הוגן. פתרון הוא כדי rotisserie- צלי ברווז שלך בחוץ על הגריל שלך. הבלגן נשמר בחוץ, אבל אתה עדיין יכול ליהנות ברווז עשיר, לח שלך עם העור החום הפצפץ שלה.

לחמם את הגריל שלך בינוני או 300 מעלות. אם אתה משתמש בגריל פרופאן עם מבערים רבים, לכבות את מבער באמצע ומניחים את מחבת הטפטוף במרכז הגריל. אם אתה משתמש בגריל פחם, אור 50-60 חתיכות של פחם בפירמידה ולתת להם לשרוף לאפר. ואז, לגרוף את הגחלים לשני ערמות – אחד ערימה לעבר החלק הקדמי של הגריל ואחד לכיוון הגב. מניחים את המחבת לטפטף במרכז, ישירות מתחת למקום שבו ברווז יצלוי. זה ימנע את גריז מ גורם התלקחויות אשר יכול לשרוף את הברווז.

הסר את giblets. לאחר מכן, להסיר את שומרי השומן הנמצאים בתוך הצוואר ואת חללי הגוף. פשוט לשלוף את הידיים. ברווז עדיין יש שפע של שומן כדי לשמור על זה לח אבל בגלל שומן הזכות בתוך חלל יתפזר ברגע ברווז מקבל חם, מומלץ להסיר.

שוטפים את הברווז פנימה והחוצה ומייבשים במגבת נייר. לאחר מכן, השתמש מזלג חדה או סכין כדי לנקר את העור בכל רחבי ברווז. זה יאפשר השומן לטפטף החוצה פריך את העור. לעור פריך במיוחד, השאירו את הברווז במקרר בן לילה להתייבש.

לטרוף את הברווז, קשירת הרגליים יחד ותוחב את הכנפיים לתוך הרגליים. Trussing מסייע ברווז לבשל באופן שווה ומונע את האזורים הגרמיים, כגון טיפים כנפיים, מן הבוער. החל מרינדה עם מברשת basting שלך.

מניחים את ברווז על שיפוד rotisserie ולאבטח אותו עם קליפים, על פי הוראות היצרן. חבר את שיפוד ההרכבה rotisserie ולהפעיל אותו.

מכסים את הגריל ומאפשרים לברווז לבשל במשך שעה וחצי עד שעתיים. אם אתה basting עם המרינדה, לעשות את זה ביסודיות לאחר שעה. לפקח על הבישול כדי להבטיח את הלהבות לא מתלקחות גבוה מדי ושורף את הברווז. אם העור מתחיל לחמם יותר מדי, קל לעטוף את הברווז עם לסכל.

קח את הטמפרטורה של הציפור במספר מקומות, כולל החלק הכי מתון של הירך. ודא המדחום אינו נוגע העצם כי הטמפרטורה בעצמות היא בדרך כלל לא זהה לטמפרטורת הבשר. הטמפרטורה הפנימית צריכה להיות 175 מעלות כאשר אתה מסיר את הברווז מן הגריל. מניחים את הברווז על צלחת לכסות אותו עם לסכל. זה ימשיך לבשל עד שהוא מגיע 180 מעלות אופטימלי. אפשר ברווז לשבת במשך 10 דקות לפני גילוף והגשה.