איך לשחק במרכז כדורגל

מרכז משחקים הוא אחד העמדות החשובות ביותר על קו ההתקפה בכדורגל. המרכז מתחיל כל משחק על ידי הצמדת הכדור אל הקוורטרבק. זה אולי נראה פשוט כאשר צופה בטלוויזיה כי הקוורטרבק מסודרים ישירות מאחורי המרכז, אבל זה משהו אבל מאז הצמד חייב להיות מועבר עם כמות נכונה של לחץ במקום הנכון. הוא חייב גם לחסום עוצמה המגנים linemeners ו להתריע את שאר linmen אם הוא מאמין את ההגנה עומד blitz הקוורטרבק.

למד את המיקום הנכון תוך שמירה על איזון ועל עמדה אתלטית – יד אחת על הקרקע, יד אחת על הכדור עם הברכיים כפופות והגוף מוכן ללכת קדימה ברגע שאתה הצמד אותו. הראש שלך חייב להיות מוחזק ואתה חייב להיות מסוגל להסתכל על כל קו הגנתי ואת linebackers אז אתה יכול לתת את חבריה linemen יודע מה קורה. אלה “שיחות הקו” הם חיוניים למדי כשמדובר בהגנה על הקוורטרבק.

הצמד את הכדור אל הקוורטרבק. הוא יהיה גם ישירות מאחוריך עם הידיים מתחת הישבן שלך או שהוא יהיה על 5 מטרים מאחור בעמדה הרובה. כאשר הוא מסודר מאחוריך, אתה חייב לצלם את הכדור במהירות וקשה על כף ידו הימנית (עבור ימניים העובר). זה המקום שבו רוב הקוורטרבקים מעדיפים לקבל את הכדור. אתה חייב לעבוד על זה באופן קבוע בפועל כי כישלון הצמד נכשל תוצאות או גישוש או משחק מחורבן.

הצמד או להעביר את הכדור אל הקוורטרבק כאשר הוא בשורה בשורה עמדת אקדח. מבנה זה נועד לתת את הקוורטרבק פרספקטיבה טובה יותר כאשר מסתכלים או “קריאה” ההגנה של היריב. זה גם נותן לו קצת התחלה כאשר הוא מגדיר בכיס. במקום סתם להרים את הכדור לידיים של הקוורטרבק, עליך לשלוח לו את הכדור דרך מעבר לאחור מדויק. עדיין יהיה לך את המיקום כפי שתואר בשלב 1, אבל ברגע האחרון אתה יכול להוריד את הראש שלך כך שאתה יכול להסתכל בין הרגליים שלך למצוא את הקוורטרבק. זה יעזור לך לצלם את הכדור אליו במדויק. זה הכי טוב אם אתה יכול לעשות את זה בלי להסתכל, אבל מרכזים רבים מעדיפים לקחת את הצצה האחרונה לפני תחילת המשחק.

לתקוף את האף להתמודד או הגנתי להתמודד עם משחק ריצה. כמו כן, יש לך חסימה משמעותית החובות בעת חסימת עבור לרוץ. אתה צריך למקם את עצמך ואת דחף את הכתף ואת אמות לתוך הגוף שלו עם מספיק כוח כדי לשנות את המיקום שלו ולעזור ליצור חור עבור ריצה בחזרה. זה מאוד קשה מאז הלינמן המגן הוא כנראה קצת יותר גדול ממך אולי יותר אתלטי. היתרון שלך הוא שאתה יודע מתי המחזה יתחיל והיכן אתה רוצה לחסום אותו.

לחסום את כל rushers לעבור מתקרבים שאתה יכול לנטרל. אתה חייב לתת הקרקע לאחר snapping את הכדור, לוקח שניים או שלושה צעדים אחורה לפני החזקת המיקום שלך ואת הגדרת יחד עם אחרים התקפית linemen להגן על הקוורטרבק. כמו לעבור rushers לבוא בסערה כדי לנסות לפטר את הקוורטרבק או להסיט את המעבר, אתה חייב לחסום אותם ולשמור אותם מחוץ לאזור הקוורטרבק צריך לזרוק. אזור זה נקרא כיס.