איך לשמור על ריסים ליפול החוצה

לשפשף את העיניים, לשים על איפור עיניים וממריא כי האיפור לשים את כל הלחץ על הריסים שלך, כי אתה כנראה לא חושב הרבה על. בעיות בריאות ותזונה נטולת חלבון יכול גם לקחת אגרה על הריסים שלך. אם הריסים שלך נושרים, יש צורך בטיפול עדין כדי להפוך את הבעיה.

בחירת מוצרים בזהירות

כדי לשמור את הריסים, תמיד להשתמש איפור hypoallergenic. אם אתה מבחין הריסים שלך דליל מיד לאחר שתנסה לייצר חדש, להפסיק להשתמש בו מיד כפי שאתה סביר אלרגי אליו. להיות עדין ככל האפשר בעת הסרת האיפור בלילה כדי למנוע שפשוף, משיכה ומשוך על הריסים שלך. הימנע לובשת מסקרה עמידים במים ריסים כמו שניהם קשה מאוד להסיר דורשים הרבה משיכת הריסים הטבעיים שלך במהלך ההסרה. כאשר אתה לובש מסקרה, ליישם את זה במשורה כמו המשקל של יישומים מסקרה כבד מכניס את הלחץ על הריסים שלך. ריסים ריסים הם, למעשה, מפחיד כפי שהם נראים יש להימנע. הם מושכים את הריסים שלך ויכולים לשלוף אותם בשוגג.

בריאות ריסים

לעשות מאמץ מודע לשמור על הידיים שלך מפניך – אנשים רבים לשפשף את העיניים או מושך בחוסר ריסון על הריסים שלהם כאשר איבדו במחשבה. זיהומים בעפעפיים, בעיות בלוטת התריס והפרעות אוטואימוניות יכולות גם לגרום לריסים שלך ליפול, אז שקול להתייעץ עם רופא כדי לוודא את הריסים הדקים שלך לא מספרות לך על בעיה בריאותית חשובה.