איך לתפור וו & עין של שמלת סטרפלס

שמלות סטרפלס – אם זה שמלת הכלה שלך או שמלת ערב – הם חלק קשה ביותר מאתגר בגדים ללבוש. הם צריכים להתאים כמו כפפה יש boning ומבנה תפור ב להישאר למעלה ולשמור על פלג גוף עליון. תיקון מהיר כמו וו ועין יכול להציע את זה קצת הגנה של ביטחון כדי לשמור על זה לפעמים בגד לא בטוח במקום. וו ועין מתאים בדיוק מעל רוכסן על שמלת סטרפלס. כמה כלי תפירה פשוטים להפוך את הפרויקט cinch.

סובבים את השמלה סטרפלס פנימה החוצה את הרוכסן הראשי בחלק האחורי או בצד של השמלה. אתה רוצה למקם את הוו ואת העין בחלק העליון של רוכסן זה הראשי כדי לקבל את חלקה לסיים.

חוט מחט עם חוט התואם את השמלה שלך. חוט צריך למדוד על רגל אחת ארוכה כאשר אתה מסיים השחלה את המחט. צור קשר כפול בתחתית החוט כדי ליצור עוגן מאובטח לתהליך התפירה.

הניח את השמלה שטוח עם רוכסן כלפי מעלה. מניחים את הוו בצד שמאל של רוכסן על 1/4 אינץ ‘מתחת העליון של השמלה עם וו פונה כלפי כלפיך, ואת החלק השטוח של החומרה יושב על הבד של השמלה. ודא הוו הוא פונה לכיוון רוכסן ואת שתי לולאות התפירה יושבים שמאלה.

דחוף את המחט דרך לולאת התפירה העליונה דרך הבד של השמלה. לדחוף את המחט בחזרה דרך בד השמלה כך שזה מגיע דרך הלולאה התחתונה של החומרה. דחוף את המחט למטה דרך הבד של השמלה ואת לולאה העליון של החומרה שוב. תביא את המחט שוב ​​כך שהוא עובר את הלולאה התחתונה של החומרה. חזור על תהליך זה עוד חמש פעמים או כך עד שהוו מרגיש כאילו הוא בתוקף במקום.

לעשות לולאה על שלושה אינץ ‘רחב עם חוט שוכב שטוח על השמלה. לתפור תפר זעיר לתוך הבד של השמלה ולהביא את המחט למעלה דרך לולאה של חוט. משוך את החוט מתוח כדי ליצור קשר, וכן לחתוך את כל חוט עודף.

מניחים את פיסת העין של החומרה בצד ימין של רוכסן כך שהוא מקביל עם וו בצד השני של רוכסן. לולאה העין צריך להיות יושב ליד רוכסן עם לולאות התפירה לימין שלך.

חוט את המחט בפעם השנייה ולדחוף את המחט דרך לולאה העליונה תפירה למטה דרך בד השמלה. לדחוף את המחט בחזרה דרך הבד של השמלה באמצעות לולאה התחתונה התחתונה על החומרה. חזור על תהליך זה על שש עד שמונה פעמים כדי לוודא את העין נשארת במקום.

הפוך לולאה של חוט מדידה של שלושה אינץ ‘רחב. מניחים תפר קטן לתוך בד השמלה למשוך את המחט למעלה דרך הלולאה. משוך את החוט חזק כדי ליצור קשר לחתוך את כל חוט עודף.