איך לתקן קרם ידיים חזק מריח

כמה קרם ידיים וקרם פנים כי ריח יפה בחנות חזקים מהצפוי כאשר אתה מקבל אותם הביתה. אתה יכול למתן ריח חזק על ידי דילול עם מוצרים אחרים, תוך שמירה על היתרונות של המוצר המקורי. אם הבושם אינו האהוב עליך, אתה יכול גם repurpose קרם שלך ולא דילול או לבזבז אותו.

הוסף קרם unscented

אם אתה אוהב את הריח הכללי ואת התחושה של קרם חדש שלך, אבל זה פשוט מכריע מדי לטעמך, הפתרון הפשוט ביותר הוא לערבב קצת קרם unscented. מערבבים חלקים שווים של קרם מבושם ו unscented בכוס מדידה או קערה. מוסיפים עוד של קרם unscented או מבושם עד שאתה להשיג רמה של ניחוח שמתאים לטעם שלך. יש מיכל ריק, כגון מן המוצר המקורי שלך, מוכן להחזיק את תערובת סיים.

לשמור על היתרונות של קרם שלך

כל קרם מגיע עם יתרונות ספציפיים, כולל לחות, הגנה מפני השמש או מרגיע העור. כאשר ערבוב במוצר unscented, לדאוג למצוא נוסחה דומה לזה של המוצר מבושם שלך, מאותו מותג וקו מוצרים אם אפשר. אל תוסיף, למשל, קרם לחות פשוט, ללא קרם, או שתדלל את ההגנות החשובות שמציעה השמש.

לנקות את חוש הריח

כאשר דילול הריח שלך, אתה עלול להיתקל עייפות חוש הריח או חוסר היכולת להעריך כראוי את כוח או איכות הריח. קח רגע לצאת מהחדר, או אפילו להריח קפה כמו המקצוענים, כדי לנקות את לוח הריח שלך. כאשר אתה חוזר לתערובת שלך, נסה דאב על היד שלך ולתת לו לערבב עם הריח שלך לפני ביצוע שינויים או rebottling.

תחליף קרם שלך

במקום לערבב את קרם כדי להקל על ניחוח חזק שלה, לשקול repurposing זה. קרם לחות ניתן להשתמש במקום קרם גילוח ושטף, משאיר ריח קל יותר מאשר קרם מלא כוח. רק טיפה של קרם ניתן גם להחליק על השיער כדי מאולף סטטי ו frizz או משמש emollient עבור מוצרי עור. לבסוף, אתה יכול לקבל את ההשפעות moisturizing של קרם חזק שלך בלי להריח את זה על ידי לובש כפפות עבודה. הידיים שלך יישארו חלקות ללא שלפוחיות לאחר השלמת משימות הגן ועבודות אחרות ברחבי הבית.