איך מחלקת הריקוד הופכת אתלט לספורטאי טוב יותר?

לקיחת שיעור ריקוד יכול לשפר את האתלטיות שלך על ידי הגדלת האיזון שלך, גמישות וסיבולת – תכונות רצויות עבור ספורט רבים. הריקוד מקדם שרירים רזים וזריזות, ומסייע לפתח בסיס כושר חזק שניתן להחיל על פעילויות הספורט שלך. לקחת שיעור ריקוד יכול לעזור לך להיות חזק, מהר יותר וחזק יותר.

דופק לב

מערכת הלב וכלי הדם שלך משאבות דם מחומצן בכל הגוף שלך השרירים והרקמות. מערכת לב וכלי דם חזקה יכולה לעזור לך להצטיין בכל ספורט כמעט. נטילת תנאים למחול ריקוד מערכת הלב וכלי הדם שלך, על פי אריק נ פרנקלין, מחבר “מיזוג לרקוד”. הריקוד משפר את יכולתו של הגוף לספק חמצן, מסביר פרנקלין. זה מועיל עבור מגוון רחב של ספורט, החל בריצה התעמלות.

גמישות ללא פגיעה

אתלטים תנאי כדי לשפר את הביצועים כדי למנוע פגיעה. מניעת פגיעה היא חלק מכריע להיות אליטה מנצחת או אתלט חובב. אם אתה נפגע, אתה לא יכול להשתתף בספורט שבחרת עד להתאושש, וכאשר אתה עושה, זה בדרך כלל לוקח זמן לחזור לרמה שלך מראש פציעה. הגמישות שתקבל ממחלקת הריקודים תסייע במניעת פציעות הקשורות לספורט, על פי ד”ר פיטר ברוקנר, מחבר הספר “אנציקלופדיה של התעמלות, ספורט ובריאות”.

ריקוד ‘אתה טיפה

סיבולת הוא קריטי בספורט רבים, כולל כדורגל, כדורסל, ואת המסלול והשדה. הביצועים שלך סובל אם אין לך את הכוח לומר לרוץ הלוך וחזור על מגרש כדורסל או לנסוע במגרש כדי להבקיע. נטילת מחלקה לריקוד מסייעת בבניית סיבולת. מיזוג זה מסייע הגוף שלך לבנות את כושר גופני הדרושים לפעילות אתלטית, על פי פרנקלין. בגלל אימון הסיבולת היא חיונית ביותר לספורט, כושר גופני אתה בונה ממחלקת ריקוד יכול לעזור לך לבצע טוב יותר.

בחר את תנועותיך

בעת בחירת מחלקה ריקוד, לשקול איזו יכולת אתה רוצה לשפר. סוגים מסוימים של ריקוד משפרים יכולות ספציפיות יותר מאחרים. לדוגמה, אם אתה מתעמל, ייתכן שתרצה לקחת בכיתה בלט כדי לשפר את היתרה שלך. שחקן כדורסל יכול להפיק תועלת משיעור מחול מודרני, שיסייע בבניית כושר גופני וסיבולת. בכיתה דאנס הקש יכול לעזור לך לשפר את התיאום שלך על מגרש הכדורגל.