ארוחת צהריים בריאה עם חתכים קרים

מסודרים ומוכנים לשימוש מהחבילה, הקיצוצים הקרים הם בחירה נוחה לארוחת צהריים. הם כוללים בשר מעדנים, כגון חזה הודו, בשר חזיר, סלמי, בשר צלוי ובשר בקר, כמו גם גבינה פרוסה, כגון צ’דר, מוצרלה ו שוויצרי. ארוחת צהריים בריאה עם חתכים קרים כולל מגוון רחב של מזונות בריאים נוספים כדי לספק לך מגוון של חומרים מזינים חיוניים.

קבלת חומרים מזינים חיוניים

בשר מעדנייה מספקת חלבון, חומר מזין חיוני לבניית מסת שריר ושמירה על מערכת חיסונית חזקה. חזה טורקיה מספק 29 קלוריות ו 5 גרם של חלבון לאונקיה. בולוניה פפרוני לספק 4 גרם של חלבון לאונקיה אבל יש 87-138 קלוריות לאונקיה. גבינה היא גם מקור של חלבון, כמו גם סידן, מזין חיוני לבניית עצמות חזקות. בשר וגבינה מספקים ויטמין B-12 וברזל.

לעשות ארוחת בוקר מבוקרת קלוריות

קלוריות בבשר מעובד שומן וגבינה מלאה שומן יכול להוסיף במהירות, מה שהופך את ארוחת הצהריים שלך קלוריות גבוהה אם אתה לא זהיר. צריכת קלוריות יותר ממה שאתה מבלה גורם לעלייה במשקל, ואת ארוחת צהריים בריאה תספק חומרי הזנה הגוף שלך זקוק ללא קלוריות מופרזת. הגבל את כמות הקלוריות של ארוחת הצהריים שלך על ידי בחירת חתכים קלים נמוך קלוריות, כגון הודו בשר חזיר דל שומן. דילוג או לקחת רק מנות קטנות של רכיבים עתירי קלוריות, כגון לחם, ולמזער קלוריות גבוהה, כגון מיונז על כריכים.

בחר זנים תחתון שמן

חתכים קרים רבים, כגון חזה הודו וחזה עוף, הם דל שומן. סוגים מסוימים של חתכים קרים, כולל פפרוני, סלמי, בולוניה וגבינת שומן מלאה, הם עשירים בשומן ובשומן רווי. בחירת שומן גבוה יותר הקיצוצים לעיתים קרובות עלולה לגרום לעלייה במשקל. לעומת זאת, אבוקדו ואגוזים מכילים שומנים בלתי רוויים בריאים ללב. מוסיפים אבוקדו לסנדוויץ ‘של תרנגול הודו או דל שומן או לסלט ירוק עם בשר חזיר, או מביאים כמה אגוזים לאכול עם ארוחת הצהריים שלכם.

שעונים צריכת הנתרן שלך

גבינה היא גבוהה באופן טבעי נתרן בשל המלח הוסיף במהלך תהליך גבינה, בשר מעובד, כמו חתכים קרים, הם גם נתרן גבוהה. דיאטה נתרן גבוהה עלולה להוביל ללחץ דם גבוה יותר בסיכון לשבץ ומחלת כליות. בחר נמוך נתרן קר חתכים, ולהיות מודעים לכך לחם הוא גבוה יותר נתרן אפשרות גרגר. אם אתם מודאגים לגבי צריכת הנתרן שלך, לאכול את הקיצוצים קר עם גרגר מבושל ללא מלח במקום לבצע סנדוויץ ‘. נסה קינואה מבושל עם חזיר קצוץ פלפלים אדומים או פסטה מחיטה מלאה עם עגבניות קצוצות, קישואים בגריל חזה הודו. לכלול כמה חטיפים נתרן נמוכה, כגון פירות טריים וגזר התינוק, בארוחת הצהריים שלך.

בשר מעובד רבים מכילים חומרים משמרים הנקראים חנקות וניטריטים. כימיקלים אלו מוסיפים את הצבע הוורוד לבשר מעובד ומונעים את הצמיחה החיידקית כדי להאריך את חיי המדף, אך צריכת בשר מעובד המכיל חנקות וניטריטים עלולה להגביר את הסיכון לסרטן מסוים, כגון שלפוחית ​​השתן, הלבלב וסרטן המעי הגס. כדי למנוע חנקות וניטריטים, לקרוא את רשימת המרכיבים על חבילות של בשר מעובד, ולבחור בשרים ללא חומרים כאלה.

להיות זהירים של חנקות וניטריטים