חוסם טסטוסטרון צמחים

טסטוסטרון הוא סוג של אנדרוגן, או הורמון גברי. תרופות כדי להוריד או לחסום טסטוסטרון ניתנות לעתים כדי לסייע במניעה וטיפול במגוון של תנאים אצל גברים ונשים. עשבי תיבול מסוימים יש גם השפעות אנטי אנדרוגניות, על פי אוניברסיטת מרילנד מרכז רפואי, או UMMC. שוחח עם הרופא שלך לפני נטילת עשבי תיבול עבור מצבים רפואיים.

שיקולים

Androgens יכול להיות מיוצר באופן טבעי או מיוצרים synthetically. טסטוסטרון הוא אנדרוגן בשפע אצל גברים, ונשים גם לייצר אנדרוגנים בשחלות קליפת האדרנל. למרות שרוב אנדרוגנים בגוף האישה מומרים באופן מיידי לאסטרוגנים, או להורמונים הנשיים, האנדרוגנים שנותרו יכולים לעזור להגן מפני אוסטאופורוזיס ולהשפיע על תשוקה מינית.

אפקטים

באופן כללי, אנטי אנדרוגנים עבודה על ידי הפחתת הייצור של אנדרוגנים או על ידי עיכוב היכולת של הגוף להשתמש אנדרוגנים זה מייצר. תרופות נגד אנדרוגן או ספקים עשויים לשמש לטיפול בסרטן הערמונית על ידי הפחתת או עיכוב אספקת ההורמונים המין הגברי המקדמים את הצמיחה ואת התפשטות הסרטן, מציין האתר MedicalDictionary.com הם גם עשויים לעזור להאט סוג של ירדו איבוד שיער אצל גברים ונשים הנקראים אנדרוגניק אלופסיה, ולעזור לנקות אקנה על ידי האטה של ​​פריקה של חומר שמנוני הנקרא חלב, אשר מסתמך על ייצור אנדרוגן. אנטי אנדרוגנים עשויים גם לעזור לטפל במצב שנקרא hirsutism שגורמת לנשים לגדול שיער עודף על הפנים, החזה ואזורים אחרים שבהם גברים בדרך כלל לגדול שיער.

סוגים

צמחי מרפא ראו דקל, קוהוש שחור ועץ צנוע, או chasteberry, כל יש השפעות אנטי אנדרוגניות, כלומר, הם עשויים להפחית את רמות ההורמונים הגבריים בגוף, דוחות UMMC. שאל את הרופא על היתרונות של נטילת עשבי תיבול לחסום טסטוסטרון.

מִנוּן

צמחי מרפא לחסום טסטוסטרון לבוא במגוון של צורות, כולל כמוסות, אבקות, תה ותמיסות, או תמציות אלכוהול. המינון המומלץ של תמצית דקל ראה מסורתי הוא 160 מ”ג. פעמיים ביום. עץ צנוע יש לקחת פעם ביום לפני ארוחת הבוקר במינונים הנעים בין 20 ל 40 מ”ג. כ 30 מ”ג. של קוהוש שחור מומלץ פעמיים ביום. שאל את הרופא על היתרונות והחסרונות של נטילת עשבי תיבול מסוימים לטיפול במצבים רפואיים.

אַזהָרָה

בדוק עם הרופא שלך לפני נטילת דקל ראה אם ​​אתה לוקח תרופות דליל דם כמו warfarin, שם המותג קומדין, שכן זה עלול להגביר את הסיכון לדימום. דקל ראה עשוי גם לגרום אי נוחות קלה בבטן. Cohosh שחור עשוי להגדיל את קרישי הדם לא צריך לקחת על ידי אנשים עם תנאי כבד. תופעות לוואי עשויות לכלול כאב ראש ובטן כועסת. עץ צנוע עשוי לקיים אינטראקציה עם תרופות למחלת פרקינסון ותרופות אנטי פסיכוטיות. תגובות שליליות יכולות לכלול פריחות אקנה, סחרחורות וכאבי בטן.