חינם אישית אובדן משקל תוכניות – –

ירידה מוצלחת במשקל דורשת שינויים קבועים בפעילות גופנית ותזונה. אתה צפוי להשיג שינוי זה אם לאמץ תוכנית אישית הרזיה כי לוקח בחשבון שלך בריאות, מצב גופני, גיל, אורח חיים, העדפות מזון צרכים מיוחדים. והכי חשוב, זה לא צריך לעלות לך כסף.

התחלה

התייעץ עם הרופא שלך לפני תחילת תוכנית הרזיה שלך, במיוחד אם אתה overweight מאוד או חדש לממש. הרופא שלך יכול להעריך כל בעיה רפואית ייתכן, כל התרופות שאתה עלול לקחת, לזהות מה עשוי להיות תורם לעלייה במשקל שלך, ולעזור לך להגדיר את המטרות שלך אובדן משקל וכיצד להשיג את המטרות הללו בבטחה.

קלוריות

כמות הקלוריות שאתה אוכל מדי יום צריכה להיות תלויה בגיל שלך, בפעילות גופנית והאם אתה מנסה להשיג, לאבד או לשמור על המשקל שלך. ההנחיות התזונתיים עבור האמריקנים ממליצים על ירידה במשקל אתה צריך להפחית קלוריות ולהגדיל את רמות הפעילות הגופנית או פעילות גופנית. אם אתה אוכל 100 קלוריות ביום יותר ממה שאתה לשרוף, תוכל להרוויח על 1 £ לחודש, שווה ערך ל 10 ק”ג. שנה. כדי לרדת במשקל, אתה צריך לשרוף יותר קלוריות ממה שאתה לוקח, אבל לאכול פחות קלוריות ממה שאתה צריך עבור תחזוקה יאט את חילוף החומרים שלך ולגרום לעלייה במשקל, כמו הגוף שלך מבקש לחסוך באנרגיה.

תְזוּנָה

דיאטה אופנתית בגודל אחד מתאימה לך לרדת במשקל בטווח הקצר, אך דיאטות כאלה הן קשות. נסו לחסל או להפחית ממתקים, צ ‘יפס, עוגות, מזון מהיר, משקאות מוגזים ואלכוהול בתזונה. קרא את התוויות על אריזות מזון, ולמנוע מזונות עשירים בשומן או מכילים תוספת סוכר. לאכול מזונות בריאים, מזין צפוף שאתה אוהב וליהנות לאכול. לדברי המרכזים לבקרת מחלות ומניעתן, אכילת פחמימות שלמות של דגנים, קיצוצים רזים של בשר, אגוזים, שעועית, פירות וירקות היא דרך בטוחה ובריאה לרדת במשקל. שינוי הארוחות האהובות עליך על ידי הוספת ירקות נוספים והוספת שומנים אומגה -3 כמו קנבוס או שמן פשתן, אשר מסייעים metabolize שומן. נסה מזונות בריאים שעשויים להיות חדשים לך, כגון קינואה תבואה או פירות אקזוטיים כמו מנגו או פפאיה.

תרגיל

פעילות גופנית או פעילות גופנית קבועה תשרוף קלוריות ותעלה את חילוף החומרים כך שהגוף יכווץ את השומן ביעילות רבה יותר. “מכתב הבריאות של הרווארד”, שפורסם על ידי בית הספר לרפואה של אוניברסיטת הרווארד, מציע מספר דרכים שבהן אתה יכול להתאמן בלי ללכת לחדר הכושר. לדוגמה, להחנות את המכונית בפינה הרחוקה ביותר של מגרש החניה או בקומה העליונה של המוסך החניה. הליכה מרחק נוסף יהיה לשרוף יותר קלוריות. קח את המדרגות במקום את המעלית כדי לממש את הלב והריאות ולחזק את הרגליים. מצא חבר שאיתו אתה יכול ללכת ריצה, רכיבה על אופניים או הליכה, אלמנט חברתי יעשה את זה יותר סביר כי אתה מקל עם פעילויות.

טיפים

בחר פעילות גופנית שמתאימה לגילך ולרמות הכושר שלך. אם אתה בן 40 או יותר, לא לממש במשך מספר שנים לשאת הרבה משקל עודף, ריצה או ריצה לא יכול להיות הפעילות הטובה ביותר עבורך. בריסק הליכה עם חבר או לקחת את הכלב שלך לטיולים רגילים עשוי להיות מתאים יותר. אלה במקום פחות מתח על המפרקים והלב שלך.