כיף פעילויות המשפחה מטרו דטרויט, מישיגן

מספר יעדים, בבית ומחוץ, מחכים למשפחות אשר מחפשים לבלות יום מלא כיף באזור דטרויט המטרופוליני. כל אחת מארבע העונות מזווגת עם שפע של אטרקציות משפחתיות. אם מזג האוויר ישתנה באופן בלתי צפוי, האפשרויות ימנעו מאמא טבע לשים דכדוך ביום שלך במטרו דטרויט.

מוזיאונים

אזור המטרו דטרויט (Metro Detroit) הוא ביתם של מוזיאונים ידידותיים למשפחה. מוזיאון הנרי פורד הוא בחירה פופולרית. זה כולל שחזור של ימים ישנים עוד לאחור כמו 1800 ב גרינפילד וילג ‘, סיור במפעל פורד רוז’ ואת תיאטרון IMAX. כמה מוזיאונים אחרים כוללים את המוזיאון להיסטוריה אפריקאית אמריקאית, מוזיאון המדע של קרנברוק, המוזיאון ההיסטורי של דטרויט ומוזיאון יד אן ארבור. המוזיאון להיסטוריה של הטבע והמוזיאון המהולל של מארווין של פארמינגטון הילס הם אפשרויות חינוכיות, כמו גם.

פארקים

אם המשפחה שלך מתעניין בספורט, Comerica פארק הוא ביתם של דטרויט נמרים. שם, אתה יכול לרכוב על גלגל פריס קרוסלה לפני לתפוס משחק בייסבול במהלך חודשי האביב והקיץ. Comerica פארק הוא גם ביתם של מסעדות רבות, כדי לתפוס ביס לאכול. בחודשי החורף, החלקה על הקרח בקמפוס מרטיוס פארק היא פעילות משפחתית מהנה בלב מרכז העיר דטרויט. פארק המים האדום אוקס (Red Oaks Water Park) הוא אופציית קיץ, כמו גם מרכז צוקים של משפחת טרטל קוב (Aquarium).

בעלי חיים

כיף משפחתי תמיד ניתן למצוא היכן יש חיות. חוות גבעות Upland של אוקספורד תכונות hayrides, “Barnyard באז” ועוד שפע של חגיגות אחרות למשפחות. גן החיות של דטרויט, הפתוח כל השנה, הוא עוד יעד עמוס חיות, עם אטרקציה חודשית. אפשרות נוספת היא Catbrook של Bat אזור, מקלט עבור יותר מ 150 בעלי חיים הצילו.

אומנות

אזור המטרו דטרויט מציע גם יעדים אמנותיים רבים. במכון דטרויט לאמנויות יש כמה אוספים ידידותיים למשפחה. פרויקט היידלברג, יעד חוצות, כולל יצירות אמנות אשר משפחות יכול ללכת דרך וללמוד על. ל- HP יש סעיף “רק לילדים”, הכולל פעילויות ותמונות לילדים לחקור, וכן ספר חדש, מקביל שכותרתו “Magic Trash”, שנכתב לילדים כדי ללמוד עוד יותר על HP.