כיצד להסיר בחזרה שומן

בדומה לאופן שבו השומן מתמקם בחזית המותניים, הוא יכול גם להקים חנות בגב. חזרה שומן יכול לגרום לחמניות רפויות סביב האחורי של המותניים שלך ואת זה חשש קו החזייה קו. אלא אם כן שאיבת שומן היא אופציה, לא ניתן להפחית את כמות השומן לאחור. במקום להזדקק יקר ואת פוטנציאל מסוכן שומן הפחתת שיטות, לעשות את הדיאטה ואת הרגלי פעילות גופנית כדי לעזור לך לאבד את השומן בגוף, ובהדרגה, כי הבליטה גב מכוער גם יקטן.

תזמן 150 עד 300 דקות של תרגיל אירובי לתוך כל שבוע. תרגיל אירובי עוזר לך לשרוף קלוריות, שהוא חיוני לירידה במשקל. התחל עם 10 או 15 דקות של התעמלות אירובית על רוב הימים לאט להגדיל את משך הזמן שלך כמו סיבולת הלב וכלי הדם שלך מתפתח. למרות הליכה מהירה bicycling הן צורות טובות של פעילות גופנית, לשקול חתירה, לוקח בכיתה אגרוף או באמצעות מכונת אליפטי עם ידיות נעים באמת לעסוק את הגב.

בצע כוח אימון התרגילים המכוונים את הידיים, הרגליים, הירכיים, החזה, שרירי הבטן, הכתפיים והגב, על לפחות יומיים בשבוע. אימון גוף מלא בשגרת האימון מגרה מסת שריר, מה שמגדיל את קצב חילוף החומרים במנוחה כך שתבצע אופטימיזציה של צריבת הקלוריות. בנוסף, הוא גם מעצב ומחזק את השרירים שלך, כך כאשר שומן הגוף שלך מפחית, גוף מוגדר היטב יראה.

כלול תרגילי חיזוק לאחור בשגרת אימון הכוח שלך. בצע תרגילים, כגון מוטות מעל מוטות או מטומטם, pullups עם או בלי מכונת משיכה בסיוע, סוודרים משקולת ו למשוך למשוך למטה. עבודה בדרך שלך עד עושה 2-3 קבוצות של שמונה עד 12 חזרות על כל תרגיל, ולהשתמש התנגדות זה כבד מספיק כך החזרה האחרונה של כל קבוצה אתה עושה קשה לסיים.

לצרוך פחות קלוריות כדי לעזור לך לרדת במשקל. להבין כי מחסור של 500 קלוריות בכל יום יכול לגרום לירידה במשקל של 1 פאונד בשבוע. מכון הלב הלאומי, הריאה והדם ממליץ להגביל מזונות עשירים בסוכר, כולסטרול ושומנים רוויים וטרנס, ומדגיש חלבון רזה, דגנים מלאים, פירות, ירקות וחלב ללא שומן או ללא שומן. קרא תוויות מזון ולהשוות תוכן תזונתי, כך שתוכל לבצע בחירות בריאות שלא לחבל במשקל שלך.