כיצד להפחית את שרירי הירך

צמצום שרירי הירך שלך יכול לעזור לך להיראות דק יותר. ישנן דרכים רבות להפחית את אזור הירך, כולל פעילות אירובית לשרוף שומן. דיאטה דלת שומן, דל קלוריות, תעזור גם היא. על ידי צריכת פחות קלוריות, הגוף שלך יקבל את האנרגיה שהוא צריך על ידי שריפת שומן מאוחסן, כולל השומן סביב הירכיים שלך. יש גם תרגילים אתה יכול לעשות את זה יהיה למתוח את הטון ואת שרירי הירך, כך שהם יהיו פחות מגושם.

העברה קדימה

התאם את המראה כך שאתה יכול בקלות לראות את הגוף התחתון שלך תוך כדי התרגיל.

סקוואט

לעמוד ישר עם הרגליים על רוחב הירך בנפרד.

מעליות רגל

קח אחד “צעד ענק” קדימה (על 2 מטר), מכה את הקרקע הראשון עם העקב שלך, ואז את הכדור של כף הרגל, ואז בהונות. כפי שאתה עושה זאת, להעביר את המשקל על הרגל, אבל לשמור על הגוף שלך ישר וגבוה ככל האפשר. אתה יכול להחזיק על הכיסא לאיזון.

כמו המשקל שלך העברות, לכופף את הברך הקדמי שלך כך הגוף שלך מוריד. אל תתנו לברך הקדמית לנוע קדימה – היא צריכה להישאר ישירות מעל הקרסול, והרגליים הקדמיות צריכות להוות זווית של 90 מעלות.

כאשר יש לך למטה ככל שתוכל, לדחוף את העקב הקדמי ולהרים את עצמך עד המיקום ההתחלתי שלך.

חזור על הרגל השנייה.

התחל על ידי ביצוע 10 חזרות. ככל שתתחזק, הוסף עוד חזרות.

אם יש לך מראה באורך מלא, להתאים אותו כך שתוכל לראות את הגוף התחתון בקלות. לעמוד ישר, עם הרגליים על שני אינץ ‘רחב יותר מאשר רוחב הירך בנפרד, עם בהונות שלך הצביע בנוחות החוצה.

לכופף את הברכיים עד כמה שאתה יכול בנוחות. הקפד לשמור על הגב שלך ישר את הברכיים ישירות מעל הקרסוליים. ניתן להשתמש בכיסא לאיזון.

נסו להוריד את עצמכם כך שרגליכם העליונות מקבילות לאדמה. החזק את המיקום לרגע, ואז לדחוף דרך העקבים שלך כדי להעלות את עצמך למצב ההתחלה שלך.

התחל עם 10 חזרות וחוזרות ככל שתוכל.

אם יש לך מראה באורך מלא, להתאים אותו כך שתוכל לראות את הגוף התחתון בקלות. לעמוד ישר, עם הרגליים ישירות מתחת הירכיים שלך.

הרם רגל אחת החוצה לצד גבוה ככל שתוכל בנוחות. אתה יכול להחזיק על כיסא לאיזון במידת הצורך.

הורד את הרגל למצב ההתחלה.

התחל על ידי ביצוע 10 חזרות בצד זה.

חזור על הצד הנגדי. להגדיל את מספר חזרות כפי שאתה יכול., אתה יכול גם לעשות את אותו תרגיל בזמן שוכב על הצד שלך.