כיצד לטפל בעור לאחר יצוק מוסר

העור דורש טיפול מיוחד לאחר הגבס מוסר. העור יהיה רגיש למגע השרירים חלשים בשל immobilization של יצוק. תן לעור שלך טיפול מיוחד כדי לעזור לה להחזיר את המצב המקורי. ילדים מומחים של סן דייגו ממליץ להימנע פעילות קפדנית עבור אותה כמות זמן הגבס היה במקום.

לשטוף את העור בעדינות עם מים וסבון עדין. אין לשפשף, לשפשף או לגרד את העור, שכן הוא יהיה רגיש. משרים את המים במים חמים במשך 20 דקות פעמיים ביום, אם העור היה סגור בתוך יצוק במשך יותר משלושה שבועות. להבין את העור עשוי להיות ריח – זה נורמלי. הריח ייעלם בתוך כמה ימים. הטבילה החמה מסירה הצטברות עור מת – אל תנסה להסיר את העור המת בבת אחת. זה יהיה לאט ליפול במהלך הימים הקרובים.

יבש את האזור על ידי טפיחה או בעדינות לשפשף עם מגבת נקייה. מרחי קרם ללא ריח על העור כדי להוסיף לחות ולהגביר את ריפוי העור.

הימנע גילוח אזור העור במשך שלושה ימים, מציע אוניברסיטת ויסקונסין הספר לרפואה ובריאות הציבור.

להגביל את הפעילות ולהרים את הקצוות אם הנפיחות מתרחשת. השרירים עשויים להיות מוחלשים ונוקשים ללא שימוש. החל קרח לפי הצורך כדי להפחית את הנפיחות.

צור קשר עם איש מקצוע רפואי אם יש פצעים פתוחים שבו יצוק היה ממוקם. חפש סימנים של זיהום כולל אדמומיות, נפיחות חריגה וקדחת אשר לא הקלה על ידי acetaminophen.