כיצד לקבל הקלה מכאב סינוס & לכתוב טפטוף האף

סינוס הכאב ואת הטפטוף לאחר הלידה הם בדרך כלל הסימפטומים של סינוסיטיס, שהוא דלקת של sinuses עם תכופים הפרשות האף עבה כי לטפטף בחזרה את הגרון כאשר האדם שוכב. על פי המכון הלאומי לאלרגיה ומחלות זיהומיות, רוב סינוסיטיס מתחיל עם הצטננות כי בסופו של דבר מוביל זיהום חיידקי עקב הפרשות האף הלכודים. סינוסיטיס יכול למתוח הצטננות לתוך שבועות של אי נוחות, שיעול, החמרה של בעיות ריאות קיימות כגון אסטמה.

השתמש תרסיס האף סטרילי מלח, זמין בבית המרקחת המקומי שלך. מלוחים לא לגרות את מעברי האף כבר כואב והוא יכול לעזור לנקות את הפרשות האף שנצבר. הקפד תרסיס האף מכיל רק מלוחים ולא תרופות שיכולים לגרום יותר כאב. אם תרסיס מלוחים אינו יעיל, לדבר עם הרופא שלך על תרסיס האף מרשם שעשוי להיות יעיל יותר עבור דלקת חמורה.

קח דקונגסטנט, זמין מעל הדלפק בבית המרקחת המקומי שלך. על פי האקדמיה האמריקאית לניתוחי ראש-עצם-אוטולריאנגולוגיה, תרופות נוגדות ריכוז מסייעות לכווץ כלי דם נפוחים בסינוסים ובחלל האף, ובכך מסייעים להקלה על הלחץ שיכול לגרום לכאב בסינוסים. ברגע שהמעברים הנפוחים יורדים בגודלם, הפרשות האף יכולות לזרום בקלות רבה יותר מהאף, במקום להיכפות בחלק האחורי של הגרון ולגרום לטפטוף האף. קח את decongestant בהתאם להוראות היצרן.

לשתות לפחות 64 גרם. של מים כל יום. הפרשות האף עבות לזוז לאט דרך מעברי האף, במיוחד אם הפרט אינו hydrated מלא. שתיית מים נאותים ואפילו נוספים תסייע להפחית את ההפרשות ולמנוע התייבשות שעלולה להתרחש בעת נטילת תרופות מסוימות לבעיות סינוס. גזור גם על משקאות המכילים קפאין, כי הם יכולים להכריח את המים מתוך הגוף מהר יותר, מה שמוביל הפרשות האף מעובה.

קח משכך כאבים ללא מרשם, זמין בבית המרקחת המקומי שלך. מוצרים המכילים acetaminophen, naproxen או איבופרופן יכול להקל על סינוסים כאבי ראש סינוס. מוצרים רבים ללא מרשם לשלב decongestant עם משכך כאבים, אז אם אתה כבר לוקח decongestant, לרכוש מוצר המכיל רק משכך כאבים. השתמש במוצר בהתאם להוראות היצרן. Naproxen ו ibuprofen הם גם תרופות אנטי דלקתיות שיכולים לעזור להפחית את הלחץ הסינוס.

החל חמים לדחוס או כרית חימום על המצח ועל גשר האף במשך 10 דקות פעמיים ביום. שימוש בחום על סינוסים מודלק יכול לעזור להקל על הלחץ ודלקת. בנוסף, חום יכול להפרשות האף דק, עוזר להקל על שחרורם דרך האף. לחלופין, אתה יכול להחזיק את הפנים שלך מעל מיכל של מים חמים מהביל עם מגבת החזיק סביב הראש שלך כדי להכיל את האדים. קיטור, גם, יכול לעזור להקל על דלקת ועל הפרשות האף דק.