כיצד לרדת במשקל על פרדניזון – –

פרדניזון הוא השם הגנרי של תרופה שנקבעה לטיפול ולמנוע דלקת. בין תופעות הלוואי של פרדניזון, עלייה במשקל מהירה נפוצה מאוד. כאשר לוקחים פרדניזון, חשוב לאבד את המשקל גדל באופן בטוח, בריא על ידי ביצוע כמה שינויים בסיסיים באורח החיים. השינויים באורח החיים הם זהים עבור ירידה במשקל הבסיסי, כולל שינוי התזונה שלך והוספת התרגיל לשגרת היומיום שלך.

לאכול דיאטה כי היא בריאה ומאוזנת היטב. זה כולל מגוון של ירקות ופירות, דגנים מלאים ומוצרי חלב דל שומן או ללא שומן. בחר מקורות בריאים של חלבון, כמו שעועית, ביצים, אגוזים ורזים, בשר לבן. צמצמו את כמויות הסוכר, המלח והשומנים הלא בריאים שאתם אוכלים.

חותכים את חטיף מתמשך לאורך כל היום, אשר יכול לגרום אכילת יתר צריכת קלוריות מיותרת. מומלץ לאכול חמש או שש ארוחות קטנות במהלך היום כדי לעזור לך להרגיש מלא יותר ולאכול דיאטה בריאה יותר. לאכול רק כאשר אתה רעב, ולשים לב האותות כי הגוף שלך שולח לך.

לשתות יותר מים לאורך כל היום. מים היא דרך מצוינת לעזור לגוף להרגיש מלא ולמנוע אכילת יתר. בניגוד מיצים, משקאות מוגזים, אלכוהול או קפה ותה, מים אינו מכיל כל סוכר, קלוריות או תוספים. זה גם שומר על הגוף שלך hydrated, מונע נפיחות ומסייע לגוף שלך לשטוף רעלים לא רצויים. לשתות לפחות שש עד שמונה כוסות מים בכל יום.

תרגיל בקביעות. פעילות גופנית עשויה להיות קשה, במיוחד אם לוקחים פרדניזון למצב בריאותי שהופך את התרגיל לקשה. כל פעילות גופנית היא טובה יותר מאשר לא, כך למצוא משהו שאתה נהנה לקבל זז.

להתחיל להתאמן לאט בהדרגה לבנות לשגרה אינטנסיבית יותר. אל תעשה יותר מדי בבת אחת. בחר סוג של תרגיל לעשות שלוש פעמים בשבוע במשך 15 דקות בשבוע הראשון, ולאחר מכן להוסיף עוד יום ו 5 דקות נוספות עד שאתה לממש חמישה או שישה ימים בשבוע במשך 30 דקות.

לכלול תרגיל לב וכלי דם בשגרה שלך. ללכת לשחות או לקחת הליכה מהירה סביב השכונה שלך. הצטרף לכיתה במרכז הכושר או במרכז הבילוי המקומי שלך, או בנה את השגרה האישית שלך לעשות בבית כאשר מזג האוויר גרוע. מצא חבר תרגיל להגברת המוטיבציה.