כיצד לשמור על סימני מתיחה מגרד

סימני מתיחה, הנקראים טכנית straie, הם סוג של הצטלקות נגרמת על ידי דמעות בשכבת העור הנקראת הדרמיס. סימני מתיחה נגרמות לעיתים קרובות כאשר העור נמתח במהירות, כמו במהלך הריון, spurts צמיחה ותקופות של עלייה במשקל מהירה. הסימנים המתקבלים הם בדרך כלל ורוד, אדום, או סגול בהתחלה ולאחר מכן דוהה עם הזמן לבן כסוף. אין תרופה ידועה עבור סימני מתיחה, אשר לעתים קרובות לגרום גירוד.

ממלאים אמבטיה עם מים, מספיק כדי לבוא במגע עם סימני מתיחה. להתאים את טמפרטורת המים להיות מגניב כמו שאתה יכול לסבול. מוסיפים את תוכנו של חבילה אחת של שיבולת שועל קולואידית, כגון Aveeno, אל מי האמבט. משרים באמבט במשך 15 עד 30 דקות, וחושפים סימני מתיחה למים. בעדינות ללטף את העור לייבוש ולמנוע שפשוף.

החלת כמות ליברלית של קרם טבעי, לא מרגיז, כגון Eucerin או Aquaphor, על העור, להתרכז באזורים בהם סימני מתיחה מופיעים. הימנע מגרד את העור. כאשר ההלבשה, להימנע ללבוש בד סינתטי ליד עור מגרד.

החל חבילת קרח לאזור של סימני מתיחה במשך כמה דקות אם הגירוד נמשכת. זה יכול להיות מרגיע, השפעה על קהות גירוד. קירור האזורים הנגועים מסייע להפחית דלקת בנושא. הימנע מגרד או משפשף את העור.