כיצד לשנות את משמורת הילד ב נברסקה – –

לפעמים זה הופך להיות צורך לשנות או לשנות את הסדר הורה הילד במשמורת הילד. למרות כל מקרה שונה, אתה יכול לשנות נברסקה הילד משמורת רק על ידי בעל בית המשפט לאשר את בקשתך. אתה ובני הזוג שלך יכולים לבוא להסכמים פורמליים, אבל רק שינוי שאושר על ידי בית המשפט הוא אכיפה על פי חוק. חוקי משמורת ילדים הם לעתים קרובות מסובך, ואתה תמיד צריך לחפש ייעוץ משפטי לפני שתנסה כל שינוי בעצמך.

חוק מחקר נברסקה. בית המשפט יכול לשנות רק צו משמורת ילדים אם קיימות נסיבות ספציפיות. אתה חייב להיות מסוגל להראות “שינוי מהותי בנסיבות”, כי מצדיק את בית המשפט לשנות את צו הקודם. מה שמביא לשינוי מהותי משתנה, אך בדרך כלל כרוך בשינויים בעיסוק, בעיות בריאותיות או נישואין שניים.

בדוק את צו המשמורת. כאשר בית המשפט עושה צו משמורת, זה יכול לכלול מונחים המאפשרים לך ואת בן הזוג שלך לתאם על שינויים קלים. אם צו בית המשפט מאפשר לך ולבן הזוג שלך לשנות את תנאי המשמורת מבלי ללכת לבית המשפט, אתה יכול לעשות זאת אם אתה משא ומתן על הסכם מתאים.

משא ומתן על תנאי משמורת חדשה עם בן הזוג לשעבר שלך. הדרך הקלה ביותר כדי להבטיח לך לקבל את השינוי המשמורת שאתה רוצה היא לוודא את בן / בת הזוג שלך מסכים לזה קודם. לדבר עם בן הזוג שלך, או עורך הדין שלה, אם יש סיכוי שהיא תסכים לשינוי המבוקש.

צור קשר עם פקיד בית המשפט. עליך לקבל את אישור בית המשפט לשנות את צו משמורת הילדים גם אם גם אתה וגם בן הזוג שלך מסכים לשינוי. התקשר לבית המשפט האזרחי של בית המשפט נברסקה כי במקור עשה את צו המעצר הילד ולשאול מה שאתה צריך להגיש. גם לשאול על כל דמי הגשת הנדרש.

לכתוב ולשלוח את ההצעה שינוי להגיש את זה עם בית המשפט. צור קשר עם פקיד בית המשפט ושאל איך נראית תנועה או אם יש טרום עשה צורות אתה יכול להשתמש. אתה חייב להביא לפחות שלושה עותקים איתך: אחד עבור בית המשפט, אחד בשבילך ואחד עבור בן הזוג לשעבר שלך.

מגישים את ההצעה. עליך להבטיח שבן / בת זוגך לשעבר יקבל עותק רשמי של הבקשה לפני בית המשפט ישמע את בקשתך. שאל את הפקיד איך אתה יכול לעשות זאת על ידי בקשת מחלקת השריף לשרת את ההצעה על בן הזוג לשעבר שלך. אם משרדו של השריף אינו זמין לך, אתה יכול לשכור שרת תהליכים פרטיים, אבל אתה לא יכול לשרת את ההצעה על בן הזוג לשעבר שלך עצמך.

שאל את בית המשפט לשנות את המשמורת. פקיד בית המשפט מקצה את המקרה שלך למועד הדיון בעת ​​הגשת הבקשה. אתה חייב להשתתף בדיון ולהציג את הראיות לפני השופט לפני בית המשפט יכול לתת את ההצעה שלך.