כיצד לתקן את הטפטוף לאחר לידה כרונית אצל ילדים

הטפטוף לאחר השד הוא תחושה של ריר שנצבר או נוטף מהחלק האחורי של האף. הטפטוף לאחר הלידה כרונית נמשך יותר מחודשיים ולעתים קרובות מתרחשת בשילוב עם אלרגיות, סינוסיטיס כרונית או מחלת ריפלוקס גסטרו-וזאופאגל. תרופות מסוימות וכמה הפרעות מבניות יכול גם להגביר הפרשת ריר, וילדים יכולים לפתח את המצב אם יש להם גוף זר תקוע בתוך האף. אם לא מטפלים, מטפטף פוסט-טראומטי כרוני בילדים יכול לגרום שיעול כרוני, כאב גרון, צרידות קול בעיות אכילה.

עוברים בדיקות על ידי otolaryngologist כדי לקבוע את הסיבה לסימפטומים של ילדכם. באמצעות היקף או CT סריקה, הרופא יכול לזהות חריגות מבניות, הגופים הזרים מגושם, כיסים של זיהום וגורמים פוטנציאליים אחרים. אם הרופא יכול למצוא ולטפל בסיבה הבסיסית, הטפטוף לאחר הלידה של ילדך עשוי להיות קבוע.

השתמש מלוחים שטיפות האף על הילד שלך כדי לעזור ריר עבה ברור להקל על כאבי גרון. האקדמיה האמריקאית לאוטולרינגולוגיה ממליצה לשטוף את האף פעמיים עד ארבע פעמים בכל יום ולהשתמש בתרסיסים מלוחים כדי לשמור על פנים האף לח.

הצע לילד נוזלים נוספים כדי להפחית את הפרשות האף ולמנוע התייבשות. הימנעות תרופות משתן, משקאות מוגזים קפאין ומשקאות אחרים הוא גם חשוב.

תן לילדך קורס ממושך של אנטיביוטיקה רחבה של ספקטרום לטיפול בטפטוף פוסט-נשימתי כרוני הקשור לסינוסיטיס חיידקי כרונית.

התייחסו אלרגיות לטפטוף האף עם אנטיהיסטמינים, תרסיסים סטרואידים ואמצעי הימנעות. הרופא יעבוד עם המשפחה שלך כדי לחשוף כל אלרגנים שעשויים לתרום את הסימפטומים של הילד שלך.

הרם את ראש המיטה של ​​הילד שלך על ידי לפחות 6 אינץ ‘, להאכיל אותו ארוחת ערב מוקדם יותר ביום למנוע מזונות שגורמים צרבת או להחמיר סימפטומים. אמצעים אלה יכולים לעזור לתקן את הטפטוף לאחר הלידה כרונית הקשורים acid reflux. במקרים חמורים, הילד שלך עשוי להזדקק ליותר מ- the-counter antacids או תרופות מרשם כדי לנהל את reflux.