כמה קלוריות אני צריך לאכול כדי לקבל שישה Pack?

שישה Pack ABS נחשבים על ידי רבים להיות התגלמות של בריאות הערעור הפיזי. איך זה מראה שרירי, מוגדר עבור הבטן שלך דורש שילוב של דיאטה בריאה, דל קלוריות, תרגיל אירובי אימון כוח, תוך התמקדות שרירי הבטן. כמה קלוריות אתה צריך לצרוך יהיה תלוי בצרכים היומיומיים הבסיסיים שלך וכמה אתה תרגיל, בנוסף כמה משקל אתה צריך להפסיד. התייעץ עם רופא לפני תחילת כל תרגיל או משטר אובדן משקל.

אתה צריך לצרוך מספר מסוים של קלוריות בכל יום כדי לקיים תפקודים גופניים בסיסיים, כגון נשימה וייצור תאים. מספר זה נקרא קצב חילוף החומרים הבסיסי שלך, או BMR. בנוסף BMR שלך, את מספר הקלוריות שאתה צריך כדי לשמור על המשקל שלך ייקבע על ידי כמות הפעילות שלך. לדוגמה, אישה בת 31, אשר אינה פעילה, צריכה לצרוך 1,800 קלוריות ביום כדי לשמור על משקלה, על פי משרד החקלאות האמריקני. אם היא פעילה, הצרכים הקלוריים שלה עולים ל -2,200 ביום. אם אתה צריך לרדת במשקל, תצטרך ליצור גירעון קלוריות על ידי הוצאת יותר קלוריות ממה שאתם צורכים.

אם יש לך שומן נוסף בבטן, תצטרך להפחית אותו לפני שתוכל להתחיל לראות את השרירים מתחת. תרגילי בטן יהיה הטון השרירים, אבל הם לא יפטרו שומן מהר יותר. הדרך היחידה להיפטר השומן היא להתמקד בתוכנית הכוללת ירידה במשקל. זה לוקח עודף ההוצאות של 3,500 קלוריות יותר ממה שאתה לוקח לאבד 1 £ של שומן. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא על ידי ביצוע דיאטה בריאה, דל קלוריות ופעילות גופנית. עקוב אחר ההוצאה הקלורית והצריכה שלך ביומן כדי לסייע לך לשמור על מיקוד.

בזמן צפייה קלוריות הוא המפתח לירידה במשקל, תזונה בריאה תסייע לשמור על השומן ולספק לך תזונה ואנרגיה אתה צריך לעבוד. על פי “ניוזוויק”, מזונות כגון דובדבנים טארט, דגנים מלאים, שמנים חד בלתי רוויים – כגון שמן זית – אגוזים וזרעים יכול לעזור להוביל בטן שטוחה כאשר הוא נצרך במתינות. בשר רזה ושפע של פירות וירקות טריים צריך גם להיות נצרך. הימנעו ממזונות עשירים בשומנים ושומני טרנס, הוסיפו סוכר וכולסטרול.

משטר Cardiovascular עקבית יכולה לעזור לך לקבל ABS שריפה, על פי מאמן אישי ומומחה בריאותי עבור Military.com, סטיו סמית ‘. הליכה, ריצה, אופניים או לשחות ארבע עד חמש פעמים בשבוע, 30 עד 45 דקות ביום. עבודה בעוצמה מספיק כי אתה מזיע ולהגביר את קצב הלב שלך. התחל לאט אם אתה רק מתחיל לממש או לא לממש במשך שנה או יותר. הליכה של 20 עד 30 דקות בכל פעם, ולאחר מכן בהדרגה לעבוד בדרך שלך לפעילות נמרצת יותר.

Crunches ו crunches מתקדמים יעבדו את רוב שרירי הבטן צריך להיעשות רק מתחיל. תלויים על הברכיים, חוצים את הכורסאות ואת גלגלי הירך – מתפתלים לשני הצדדים ושומרים על כתפיהם על הכתפיים וממשיכים להישאר במצב הברך, כאשר הם מסתובבים שמאלה וימינה – נשרף. ברגע שיש לך בנוי קצת כוח, להוסיף situps לשגרה שלך. התחל על ידי ביצוע כל תרגיל 10 חזרות בכל פעם, ובהדרגה לעבוד בדרך שלך עד יותר. האם תרגילים על הבטן כל יום, אבל לנוח ליום אם השרירים שלך כואבים.

בנוסף האימון הבטן שלך, לבצע אמון עבור כל קבוצות השרירים הגדולות – החזה, התלת ראשי, שרירי הזרוע, hamstrings, quadriceps ובחזרה – לפחות פעמיים בשבוע בימים שאינם רצופים. האם קבוצה אחת של שמונה עד 12 חזרו על כל שריר. לדוגמה, לעשות קבוצה אחת של לחיצות הספסל או לדחוף את שרירי החזה. עבודה על שרירי הגב יחד עם שרירי הבטן שומר את הגוף במאזן ומסייע לשמור על יציבה נכונה. בניית שריר רזה בשאר הגוף מגביר את חילוף החומרים, ובונה סיבולת וכוח.

קלוריות

ירידה במשקל

דִיאֵטָה

תרגיל לב וכלי דם

שרירי בטן

אימון כח