כמה קלוריות נשרפות במהלך אימון שיטת בר?

הטכניקה שיטת בר היא נהגה בדרך כלל בכיתה מובל הוביל באולפן שיטת בר, או על ידי צפייה בר מדריך שיטה תקליטורי DVD בבית. זה שעה אמון ארוך שורף כ 250 עד 500 קלוריות.

טכניקה מסגרת זמן

זו טכניקה מבוססת בר מסתמך בעיקר על משקל הגוף תרגילים, intervals ו פעיל מתיחה כדי לעזור לך להשיג את המראה של רקדנית הגוף. שיטת בר ממליצה לך לעשות את האימונים שלהם במשך שלוש עד שלוש פעמים בשבוע. ייתכן שתראה תוצאות בעוד שבועיים בערך לאחר שתשתתף בתוכנית, אך רוב התוצאות מוצגות בדרך כלל תוך מספר חודשים.

אפקטים

האינטנסיביות של הטכניקה שיטת בר ושימוש שלה משקל גוף תרגילים ומרווחים יגרום לגוף לשרוף קלוריות לאחר האימון. הגוף שלך ימשיך לשרוף קלוריות כי זה עובד כדי לשחזר את האימון מראש המדינה. מספר קלוריות שנשרפו לאחר האימון שלך יהיה תלוי בעוצמה של האימון שלך ואת רמת הכושר הנוכחי שלך.

יתרונות

הטכניקה שיטת בר עשוי להגדיל את מסת שריר רזה שלך. הגדלת מסת שריר רזה משפר את היכולת של הגוף לשרוף קלוריות במנוחה, אשר מתרגמת יותר קלוריות שרפו במהלך היום.

שיקולים

שפר את היכולת שלך לקצור את היתרונות של שריפת קלוריות של שיטת בר על ידי אכילה בריאה, מעוגל היטב דיאטה מקבל הרבה מנוחה. שיטת בר ממליצה לך גם להפחית את צריכת הסוכר שלך לצרוך חלקים סבירים כאשר אתה על התוכנית.