תוצרת בית מתנענע לירידה במשקל

תותים תות יכול להיות תוספות בריא לתוכנית ירידה במשקל שלך, והחדשות אפילו טוב יותר כי הם יכולים לעזור לך רזה למטה אם אתה משתמש בהם כדי להחליף מזונות עתירי קלוריות. בנוסף, מה שהופך את עצמך רועד מאפשר לך לשמור על שליטה על החומרים אתה משתמש ומספר הקלוריות במשקה שלך.

החלפת הארוחות

הוספת שייקים תות לתזונה היומית הרגילה שלך נוטה יותר לעזור לך לעלות במשקל מאשר לאבד את זה, שכן אלה רועד לבוא עם קלוריות. עם זאת, שימוש נמוך קלוריות רועד כמו תחליפים ארוחה היא אסטרטגיה מוכחת לטווח ארוך הרזיה. במחקר אחד שפורסם ב -2011 ב “Nutrition Journal”, נבדקים שמנים שהשתמשו בשייקים כמחליפי ארוחה מדי יום במשך 40 שבועות איבדו משקל משמעותי יותר ושומן גופני בהשוואה לנבדקים בעקבות דיאטה המבוססת על מזון, קלוריות מופחתות.

חומרים קלים

כדי לרדת במשקל, התות שלך תות צריך פחות קלוריות פחות מאשר הארוחה זה החלפת. בית הספר לרפואה של אוניברסיטת ג’פרסון, אמילי רובין, ממליץ על שימוש בארוחות חלופיות לארוחות שאינן יותר מ -200 קלוריות. התחל עם תותים טריים – 1 כוס של גרגרי יער יש רק 53 קלוריות. כמו כן יש 3.3 גרם של סיבים, המהווה את החלק של מזונות צמח הגוף שלך לא יכול לעכל ואשר אינו תורם קלוריות לתזונה. סיבים מסייע למלא אותך שומר אותך מרגיש מלא במשך זמן מה לאחר שסיימת לרעוד שלך. זה עשוי לעזור לך לצרוך פחות קלוריות הכוללת לירידה במשקל.

כוחו של חלבון

הוספת קצת חלבון התות שלך תות עשוי לעזור לשמור אותך מלא עד הארוחה הבאה שלך, מאז חלבון הוא יותר השבעה מאשר כל סוג אחר של חומרי הזנה. כוס אחת של יוגורט יוגורט יפני רגיל יש רק 100 קלוריות ו 18 גרם חלבון. כמות זהה של חלב רזה יש כ 80 קלוריות ו 8 גרם של חלבון, ו 1 כוס קוביות טופו רך יש 150 קלוריות ו 16 גרם של חלבון. אפשרות נוספת היא אבקת חלבון דל קלוריות, כגון מי גבינה. שתי סקופים של מותג אחד פופולרי יש כ 150 קלוריות ו 26 גרם של חלבון.

קל על הסוכר

תותים הם מתוק טבעי, עם כמעט 8 גרם של סוכר לכל כוס של פרוס פירות. אם אתה משתמש berries בשלים, כי המתיקות צריכה להיות מספיק כדי להחדיר את לרעוד שלך. הימנע הוספת כל סוג של סוכר מעובד, אשר אינו קשור רק להשמנת יתר, אלא גם מחלות לב, סרטן ולחץ דם גבוה. אם פירות יער לבד הם לא מספיק מתוק בשבילך, בהתחשב לזרוק חצי בננה בשלה מאוד, אשר יוסיף על 50 קלוריות ו 7 גרם של סוכר טבעי.