תרגילי תיאום עין יד עבור הוקי

חזק היד עין תיאום מיומנויות חיוניים עבור שחקני הוקי ברמה גבוהה. לאחר היכולת לדפוק החוצה לדפוק החוצה מן האוויר עם המקל שלך יכול לעזור לך להפיל את המעבר, להסיט כדור לתוך הרשת או swat כדי לדחוף מחוץ לאוויר כדי להבקיע שער. לפתח את היד שלך עין תיאום עם on ו- off קרח התרגיל.

מקדחה סטיה

זהו תרגיל על הקרח. לעמוד מול הרשת כמה סנטימטרים מחוץ לקפל המטרה. יש חבר צוות לעמוד בדיוק בתוך הקו הכחול עם כ 25 pucks. זה הבחירה שלך אם אתה רוצה להשתמש goaltender או לא. חבר שלך צריך להמשיך לירות את pucks ברשת. היריות שלו צריך לנוע בכל מקום מימין לאורך הקרח עד גובה המותניים. השתמש במקל שלך כדי להסיט את היריות מתוך אמצע האוויר אל תוך המטרה. תיזהר עם תרגיל זה, ללבוש ציוד מלא ולוודא את היריות מן הקו הכחול הם לא גבוהים מדי. Defensemen צריך לירות כדי להכות את חברי הקבוצה הוקי מקל מול הרשת כמו ירייה מסובכת עבור goaltender להפסיק.

כדור מקדחה איזון

זה מחוץ לקידוח הקרח מיועד בעיקר goaltenders. עם זאת, ניתן להשתמש בו על ידי שחקנים לשחק בכל עמדה. קח את מקל ההוקי ואת כדור הטניס והפוך אותו לאוויר. אם אתה goaltender, המקל שלך הוא כנראה קצת כבד מדי לעשות את זה, כל כך פשוט להגדיר את הכדור על פיר. עכשיו, להכות את הכדור לאוויר כמו פעמים רבות ככל שתוכל. בכל פעם שאתה עושה את התרגיל אתה צריך לנסות לנצח את הרשומה שלך עבור מספר פעמים גדול להכות את הכדור ברצף נתון.

מרטין Brodeur מקדחה

מרטין Brodeur כבר goaltender החל את ניו ג’רזי Devils מאז 1993 והוא מנהיג NHL של כל הזמנים ב wins ו shutouts. Brodeur זכה גם בגביע סטנלי שלוש פעמים וזכתה בגביע גביע וזינה של המטרה הטובה ביותר בליגה ארבע פעמים. Brodeur משתמש התרגיל הזה לעבוד על הרגליים שלו, תיאום עין יד ומהירות. יש כדור טניס בכל יד, וזורקים את הכדור לקיר במרחק מטרים ספורים. לזרוק עם הזכות שלך לתפוס אותו עם שמאל. מיד לזרוק את אחד הכדורים ביד שמאל שלך לתפוס את זה עם הזכות שלך. תרגיל זה דורש ריכוז גבוה להתמקד. אם זה קשה מדי, להתחיל עם כדור אחד ולתפוס ביד ההפוך אתה זרק עם. המטרה היא לתפוס אותו מהר ככל האפשר מגיע מהקיר.

מקל המקדח

זה מחוץ לקידוח הקרח מבוצע עם המקל שלך בלבד. החזק את המקל בכפפות שלך. כדי להתחיל, יש את המקל כמעט במקביל לרצפה ואת קצה הלהב מצביע למעלה. עם אחיזה רופפת, להעיף את הלהב שמאלה ולאחר מכן במהירות להעיף את הלהב בצד ימין. המשך כך במשך כמה דקות.