תרופות צמחיות עבור התשוקה סוכר

תאוות הסוכר לא רק לשבש המאמצים הרזיה אבל לשים את בריאותך בסיכון אם אתה מוצא את עצמך אוכלים יותר מדי ממתקים. נוסף סוכר נמצא הרבה מזונות, במיוחד מזון מעובד חסר חומרי הזנה חיוניים. Gymnema sylvestre הוא צמח עם מוניטין של curbing סוכר cravings. עשבי תיבול אחרים כמו קליפת קינמון וכורכום לעזור לאזן את רמת הסוכר בדם כדי לשמור על השן המתוקה שלך לבדוק.

Gymnema סילבסטרה

ברפואה איורוודי, ג ‘sylvestre נפוץ לרסן את התשוקה סוכר. העשב מכיל תרכובות הנקראות “חומצות גינמיות”, בעלות מבנה מולקולרי הדומה לגלוקוז, על פי סקירה שפורסמה בגיליון ספטמבר 2007 של Journal of Biical Biochemistry and Nutrition. מולקולות חומצה גופנית ממלאות מיקומים קולטניים על בלוטות הטעם שלך כדי לרסן את התשוקה סוכר. בנוסף, מולקולות אלה ממלאות אתרי קולטן במעיים שלך, מה שמקטין את ספיגת הסוכר מהמזון, על פי המחברים.

קינמון לנבוח

כאשר אתם צורכים מזונות עשירים בסוכר נוסף, רמת הסוכר בדם עולה במהירות, ואז יורדת בחדות. Cravings לבעוט פעם סוכר בדם נופל נמוך, המוביל אפקט רכבת הרים. מניעת קוצים סוכר עשוי לעזור להדוף את התשוקה. חוקרים מצאו כי קליפת קינמון מכילה חומרים החוסמים את העיכול של הסוכר במעיים, ובכך מונעים קוצים לאחר הארוחה. זה עושה זאת על ידי דיכוי אנזימים הלבלב אנזימים אנזימי מעיים הדרושים כדי להמיר פחמימות לתוך גלוקוז. המחקר פורסם בגיליון יוני 2011 של כתב העת Food Foods for Human Nutrition.

תרכובת כורכום

חומרים שנמצאו בכורכום, הנקראים כורכומינואידים, מסייעים לחסום את ספיגת הפחמימות, על פי סקירה שפורסמה בגיליון ינואר 2011 של כתב העת Pharmacognosy Review. נתונים קליניים מראים כי לכורכומין יש השפעה רבה על חסימת אלפא-גלוקוזידאז, לדברי המחברים. Alpha-glucosidase הוא אנזים במעי הדק הממיר עמילנים וסוכר שולחן למונוככרידים כמו גלוקוז, הצורה הפשוטה ביותר של סוכר. חסימת אנזים זה מעכבת את ספיגת הסוכר ומסייעת לשמור על יציבות הסוכר בדם, ובכך לסלק את התשוקה לסוכר.

שריר השן המתוקה שלך

הגישה הטובה ביותר היא לשמור על התשוקה סוכר במפרץ עם תזונה מאוזנת היטב. אכילת מזונות עשירים בחלבון ובסיבים כמו שיבולת שועל, חיטה מלאה ודגנים מלאים אחרים מאטה את ספיגת הסוכר. כאשר התשוקה להכות, לחפש גרסאות נמוכות יותר קלוריות, ולרכוש מנות יחיד של חטיפים מתוקים במקום תיבת כולה. יש ארוחות וחטיפים במרווחי זמן קבועים ולהימנע מדלגת ארוחת הבוקר. נסה לעיסת מסטיק, מה שמקטין חטיפים ותאווה מתוקה, כך עולה ממחקר שפורסם בכתב העת The Appetite במאי 2007.